Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a blogról?

Figyelt kérdés

Nemrég álltam csak neki. Építő kritikákat szívesen fogadok.

[link]


2012. jan. 28. 19:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem mondod hogy egyetemista vagy?!!
2012. jan. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
de, miért? Ennyire rossz benyomást keltettem benned?:D Vagy miért?
2012. jan. 28. 19:38
 3/17 anonim ***** válasza:
de amúgy nem rossz, az első posztod különösen tetszett, én minden nap kb. másfélórát vonatozok.
2012. jan. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
az első benyomásom az volt hogy ez egy 14 éves lány blogja, ezért csodálkoztam :)
2012. jan. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

nekem pusztán azért nem tetszik, mert teljesen más világ vagyunk, egyébként ha ezt nem veszem figyelembe és elvonatkoztatok attól, hogy az érdeklődési körünk teljesen különbözik, akkor mindent egybevetve még jó is. csak így tovább, én is blogolok, szóval tudom milyen nehéz a kezdés, és hogy nem vagy olyan biztos abban, hogy jó-e és tetszik-e másoknak, de szerintem jó úton haladsz :)

17/L

2012. jan. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

A háttér szétesik, nem mutat jól.

A linkek villogása zavaró.

Nem igazodik a kijelzők felbontásához. Nekem például a jobb fele teljesen üres.


Egyelőre ennyi tűnt fel.

2012. jan. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Hű. köszi a kommenteket :) 19 vagyok amúgy. Azt megkérdezhetem, miért gondoltad, hogy 14 évesé?
2012. jan. 28. 19:43
 8/17 A kérdező kommentje:
gyakoriválasz2, hogy érted, nálam pl nem villognak a linkek, meg nem üres. Chromeot használok. De akkor beszerzek majd másik böngészőt és megnézem azon is, hogy mutat. köszi :)
2012. jan. 28. 19:45
 9/17 anonim ***** válasza:
Ügyes vagy, jó blog a maga nevében, bár nem az én világom. :)
2012. jan. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Én firefoxot használok, nálam így néz ki:

[link]

Illetve az ezen a képen látható módon el-el tünedeznek szövegrészek (kb. egy másodperces periódussal):

[link]

2012. jan. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!