Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan győzhető le a kisebbség...

Hogyan győzhető le a kisebbségi-rendűség érzete?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nagyon régóta ilyen-olyan kisebbségi-komplexusaim vannak, és akárhogy próbálok szabadulni tőle, végérvényesen mindig visszatérnek hozzám! Hogyan szabadulhatnék tőle?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2012. jan. 28. 22:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt mondják szórakozással és sporttal,meg barátokkal.A szórakozás tényleg jó,az nekem is bevált.Meg ha bírod a piát akkor az alkohol is lehet alkalmanként megoldás.
2012. jan. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az alkohol rossz.Értem?
2012. jan. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen sehogy, csak valahogy mindig visszatér, de ilyenkor úrrá kell lenni felette.

Menj gyakran emberek közé, barátkozz, járj el egyesületekbe, keress egy hobbit, amit űzhetsz és sok ember vesz körül.

Én például elmentem eladónak, mert ott aztán rengeteg emberrel találkoztam, és minden nap kihívás volt számomra, hogy legyőzzem ezt az érzésemet (szociális fóbiám is van)

2012. jan. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!