Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Elértétek amiről gyerekként...

Elértétek amiről gyerekként vagy kamaszként álmodoztatok? Úgy alakult az életetek ahogy terveztétek?

Figyelt kérdés
Érdekelne még az is ha nem ugy alakult az életetek ahogy szerettétek volna boldogok vagytok-e vagy nem.
2012. jan. 29. 20:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen,pont azt és épp úgy,ahogy 6 évesen akartam.
2012. jan. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kisgyerekként arról álmodtam, hogy minden létező számítógépes játékot meg tudjak szerezni és hogy játékprogramozó legyek. Manapság a torrent világában mindent meg tudok szerezni, ám most lassan huszonévesen 4 éve nem követem már a számítógépesjátékipart. A "programozó leszek"-rész szintén teljesulhet, ugyanis egyetemen informatikushallgató vagyok.


Kamaszkoromban ezek hidegen hagytak, az volt az álmom, hogy gitáros legyek egy bandában. Fel kell adnom, ugyanis régóta nyüstölöm a húrokat, egyesek profinak néznek, ha játszom, én speciel személyes kudarcnak vallom meg, hogy még mindig nem tudom rendesen eljátszani Children of Bodom-tól a Bed of Razors-t.

2012. jan. 31. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!