Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor éreztétek úgy, hogy...

Mikor éreztétek úgy, hogy jöhet a kistesó? Egyáltalán tervezitek / terveztétek hogy legyen?

Figyelt kérdés
Akik sokat gondolkodtak hogy legyen-e, végül hogy döntöttetek, és mi alapján?
2012. jan. 2. 11:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Egy éves lett a kislányom és akkor már tervben volt a kis tesó. Nekem nincsen testvérem, ezért azt vetem figyelembe, hogy neki jó legyen, legyen majd a későbbiekben kivel játszania stb. :)
2012. jan. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretnék kistesót, de még várunk egy kicsit, mert kisfiam csak 5 hónapos. Úgy szeretném, hogy kb 2 év legyen közöttük, remélem összejön.
2012. jan. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
most vettük tervbe 16 hós a kiscsajom. ma vettem vitamint, és probálkozunk a dologgal már .vettem tesztet. nagyon nagyon remélem nem kell éveket várnom egy ujbb gyermekáldásra
2012. jan. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
8 hónapos volt a nagy, amikor azt éreztem, hogy jöhet a következő, nem is váratott magára semennyit, így 17 hónap van köztük.
2012. jan. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Mi most tervezzük a kistesót-remélem hamar összejön-,a kisfiam 4 éves múlt.

Most értünk meg arra,hogy legyen mégegy gyerekünk,én nem tudtam volna elképzelni a kis korkülönbséget!

Úgy gondolom,hogy mindenki maga érzi,hogy neki(illetve az apukának is) és a nagyobb gyereknek mi a jó! :-)

2012. jan. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Én mindig is 3 gyereket szerettem volna...de még anno mikor nem tudtam mi vár rám:)))úgy gondoltam szerintem csak a kettőnél maradunk aztán a terhességem 12. hetében kiderült hogy két kis pocaklakóm van,most voltak 7.-én 1 évesek a kis tökikéim akik egypetéjűek:))Itt is látszik hogy ember tervez Isten végez...így csak marad a 3 tervezett gyermek csak így letudom 2 szüléssel:))Nos úgy tervezzük hogy mikorra a kicsik oviba mennek jöhetne a kis hugi ha szeretne:))így ez év októverétől nem fogunk megint védekezni:)aztán majd meglátjuk mit írtak nekünk abban a bizonyos Nagy Könyvben!!!!:)))
2012. jan. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Nekem elsőre ikrek lettek, fiúk. Nagyon szeretnék még két lányt is. 2-3 év korkülönbséggel.
2012. jan. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Az én első Babám most 9 hónapos, és pillanatonként változik a hozzáállásom, hogy mikor ideális a második bébi. Az biztos, hogy nagyon-nagyon szeretném még átélni a babavárást, szülést, stb. viszont a Kisfiam olyan nehéz eset volt kb.7 hónapos koráig, hogy ha visszagondolok akár még 2 hónappal ezelőttre is, hát sokszor a hideg futkos a hátamon :-) Most sem piskóta, az biztos, viszont semmit nem teszünk a Kistestvér ellen, tehát marad nálunk is a várakozás, hogy mi van a Nagy Könyvben megírva.

(És minden probléma és gond ellenére nagy izgalommal várom, hogy valami jelét fedezzem fel a Kistestvér jelenlétének, mivel még nem menstruálok ...)

2012. jan. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
A lányom 2 éves de még nem fordult meg a fejünkben a testvér gondolata. Talán majd később. Nem megy bölcsibe, csak oviba, aztán szeretnék visszamenni dolgozni egy kicsit, aztán majd elgondolkodunk rajta.
2012. jan. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Kislányunk 12 hós korától kezdve. Úgy tűnt, hogy rögtön össze is jött, de két héttel a kimaradt mensi után pozitív terhességi teszt után megjött. Doki szerint egy nagyon korai vetélés volt.

Most 16 hós a kislányunk és szilveszter napján pozitívat teszteltem, úgyhogy lehet, hogy szeptemberre érkezik a kistesó. Nem görcsöltünk rá, úgy voltunk, ha jön jön, ha nem nem. :-)

2012. jan. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!