Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a lányok...

Miért van az, hogy a lányok idősebbnek, a fiúk pedig fiatalabbnak néznek ki 15-25 éves kor között mint régebben, mondjuk 20 évvel ezelőtt?

Figyelt kérdés
2012. jan. 30. 08:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyorsabban fejlődnek, pluszban egyre többet engednek meg nekik. Nem vagyok öreg, 22 vagyok, de nálunk pl. általánosban tilos volt a haj és körömfestés, a smink. Most meg néz meg egy felsőst, festett haj, köröm, smink.
2012. jan. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A fiúknál meg bejött divatőrületbe, hogy legyenek "kisfiúk".
2012. jan. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem mindegyikük fiatalabbnak néz ki.

Nem is régen néztem az első szépségkirálynő választást, 85-ben volt, azt hiszem.

És minden lány úgy néz ki ott, mint az érett nők, pedig 19-20 éves kor körül vannak átlagban.

A nyertes lány 16 éves volt, és egy érett, szép nő, és az össze többi lány is.

Idősebbnek néznek ki, mint az én korosztályom, és nem csak a frizura, meg a smink teszi, de még az arcuk, alakjuk, viselkedésük is más. Érett, felnőtt, nőies.

Szerintem lányok is, fiúk is fiatalabbnak tűnnek manapság.

2012. jan. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos sok fiatal lány valóban többnek néz ki, mint amennyi. Köszönhető ez a sok sminknek, szolizásnak és egyéb felesleges dolognak. A fiúk meg nem a férfias kinézetükről híresek, inkább kisfiús, b..zis külső ami sokra jellemző. Szerencsére vannak kivételek.
2012. jan. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Öcsém 24 évesen úgy néz ki, mint egy 15 éves fejletlen testű tini...rettentően fél az elhízástól, ezért alig eszik, válogatós, ő így érzi magát jól. Ezért is kezelik még kkisgyerekként a szüleim. Furcsa.


Sok tinilánynak meg rettentő kiélt feje van, agyonfestett haj, tonnanyi smink...csak azt felejtik el, hogy ezek károsítják a bőrüket, a hajukat és majd 25-30 évesen kapnak észbe.

2012. jan. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%

azért mert a fiúk önmaguk maradnak többnyire, ami a lányokról nem mondható el. gimi elsőbe már úgy mennek a kislányok h magassarkú, kis válltáska (tanszer nem kéne?), smink, vakolat, festett körmök/műköröm, mintha pletyizni mennének egy párizsi kis kávéházba egy divatbemutató előtt a sznob barátnőjeikkel.

a fiúk nem akarnak 13 évesen férfinak tűnni.

2012. jan. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én 21 vagyok, és rendszeresen 15-16 évesnek néznek. Lehet azért, mert ritkán sminkelek.


21/L

2012. jan. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A titok nyitja szerintem a tul sok smink, kihivobb oltozkodes (mar akinel) es a lathato tesi fejodes. A lanyok amugy is hamarabb akarnak felnottek lenni, es nincs jo hatassal rajuk a mediaban lathato, fiatal felnotteknek szolo programokban levo lanyok magatartasa sem..
2012. jan. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!