Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan nézhetnék ki idősebbnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan nézhetnék ki idősebbnek? Fiúknak bejön ha egy lány fiatalabbnak néz ki?

Figyelt kérdés
22 éves lány, nő vagyok :) de folyton kb 16nak néznek, és nem hiszik el hogy már van egy diplomám. Mit csináljak, hogy legalább azért már 20nak kinézzek?
2011. jan. 31. 16:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Pasizási szempontból nem nagy gond ez, állás szempontjából talán jobb ha komolynak néznek. Smink és új frizura segíthet.


Apropó, írj privit :D

2011. jan. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Tök ugyanígy vagyok... 22 éves vagyok, és kb 17-18-nak néznek maximum. Igazából amivel én próbálkozom, az a hajviselet, a smink, az öltözködés... mostanában sokat változtattam ezeken, és szerintem eredményesen. mással nem nagyon lehet szerintem, mivel alapba kislányos az arcom
2011. jan. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én 25 ffi vagyok és tőlem is néha elkérik még a személyimet. Általában a lányok 18-20 közzé tippelnek. Sztem nincs ezzel baj, amúgy meg nekem pont az ilyen fiatalos lányok jönnek be, nagyon aranyosak :)
2011. jan. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóan vagyok vele...

21/F

2011. jan. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Tudod hány nő vágyik arra, hogy fiatalabbnak tűnjön a koránál? :)

Szerintem nincs ezzel gond, legfeljebb ha nagyon zavar, akkor próbálj meg az öltözködéseden, hajviseleteden változtatni.

Egyébként van egy 25 éves ismerősöm (férfi) akitől még ma is elkérik a személyit a boltban, ha olyasmit akar venni.. :)

2011. jan. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

állás szempontjából még nem baj, mert még tanulok, de pasizás szempontjából kicsit rossz:)

az a baj, hogy babaarcom van:)

próbálok nőiesen öltözködni, megnövesztettem a hajam is.

2011. jan. 31. 16:46
 7/14 anonim ***** válasza:
Öltözködj a korodhoz illően, ne 16 éves kis csitrinek.Akkor van esély....valamennyi
2011. jan. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha ez majd 40 évesen is gond, amikor kezdesz fonnyadni, akkor írj
2011. jan. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
milyen a koromhoz illő öltözködés?
2011. jan. 31. 16:50
 10/14 anonim ***** válasza:

én 20 éves vagyok, és engem általában 15-16nak néznek, szintén a babás arcom miatt. viszont érdekes mód, nekem soha nem okozott gondot a párkeresésben. egyedüli kellemetlenség, hogy sokszor akadnak az udvarlóim között 16-18 éves tinik, de ez szerintem kezelhető =)

én sose bánom, hogy fiatalabbnak néznek, sőt, örülök neki, mert sok pasinak tetszenek az aranyos, pici lányok (mert a babás arcom mellé még elég alacsony és vékony is vagyok)

szerintem ilyesmiből könnyen lehet előnyt kovácsolni, ha tisztában vagy az adottságod előnyös, és hátrányos oldalával és ennek tudatában öltözködsz, viselkedsz.

2011. jan. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!