Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egyik napról a másikra "elhagy...

Egyik napról a másikra "elhagyott" a legjobb barátnőm. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Igazat megvallva nem tudom,hol kezdjem,így hát mondom amire épp gondolok..

Több mint egy éve már "elválaszthatatlan" barátnők voltunk,de gyerekkorunk óta ismerjük egymást..mindig egymás mellett álltunk,segítettünk egymásnak.Úgy viselkedett nálam,mintha otthon lenne,már-már tegezte a szüleimet.Szinte mindenhova együtt jártunk,mindenki csodálkozott,milyen jól elvagyunk..

Az utóbbi pár hétben kezdtem észrevenni,hogy egyre furábban viselkedik.Ezt próbáltam annak tulajdonítani,hogy biztos rossz kedve van.

Akkor kezdtem rájönni,hogy mi a helyzet,amikor az osztálytársammal egyre több idöt kezdett el tölteni.Vele amúgy általam ismerkedett meg.Most így utólag rájöttem,hogy ugyanaz a szitu,mint 1 évvel ezelőtt..Ugyanígy bánt az akkori legjobb barátnőjével is,lecserélte öt rám..Engem amúgy sokan figyelmeztettek,hogy velem is ugyanezt fogja csinálni,de egyszerűen nem tudtam elképzelni,hiszen szinte testvéreknek tekintettük egymást..

Tegnap betelt a pohár,megkérdeztem az unokatestvérétől,hogy nem tud-e róla valamit.Ekkor elmondta,hogy a "legjobb barátnőm" megunt engem,mostantol inkább az osztálytársammal akar lenni.Egyik napról a másikra ez történt,és az a baj,hogy rajta kívül nincs olyan barátnőm,akivel lehetnék,mert egész idő alatt csak rá koncentráltam,azt hittem,ha ö van nekem,más nem is kell..

És tessék! Most itt maradtam egyedül..

Mit csináljak? Hogy kezdjek új életet?:(

A válaszokat köszönöm előre is,sokat segítenétek..

16/L


2012. jan. 31. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ez van, ha barátnők nagyon sülve-főve vannak együtt, egy idő után óhatatlanul megunják a másikat, és biztos jön majd egy új barátnő, aki érdekesebb lesz... Nála nem ez volt az első eset, és gondolom nem ez lesz az utolsó sem.

Az egyetlen, amit tehetsz, az az, hogy beletörődsz (nem tudod kényszeríteni, hogy a legjobb barátnőd legyen!), és más barátokat keresel magadnak - a hangsúly a többesszámon van!

Ne egy emberre építsd az egész életed, mert akkor megint így fogsz járni. A legjobb barátságok maguktól alakulnak, lesz majd megint neked is, de ne csak egy lánnyal barátkozzál akkor sem.

Tanulj abból, amit történt, és legközelebb ne hagyd eleve, hogy ilyen helyzet kialakuljon, és akkor nem fogod majd úgy érezni, hogy "megcsaltak".

Gondolom, attól még vele is jóban vagytok továbbra is, csak nem lesztek "legjobb" barátnők. (Mellesleg, ez a legjobb barátnősdi-dolog idővel úgyis értelmét veszti majd egy kicsit, legalábbis változni fog az egész, majd meglátod.)

2012. jan. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha valóban megunt, akkor nem is volt igaz barátnő, de szerintem valami oka biztos volt erre, nem? Talán a másik csajjal van valami közös témájuk amiről nem tudsz esetleg.
2012. jan. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba.Az ilyen barátcserélgetős emberek általában kétszínűek.
2012. jan. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem tudok semmiről,szerintem nem csináltam neki semmit,ami miatt ilyenné kellett volna válnia.Állítólag új életet akar kezdeni...
2012. febr. 1. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!