Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A legjobb barátnőm "elhagyott"...

A legjobb barátnőm "elhagyott" egy másikért. Mit csináljak? Bonyolult sztori bővebben lent!

Figyelt kérdés
Szóval már 10 éve vagyunk, voltunk a legjobb barátnők. Mindent megosztottunk egymással, minden nap találkoztunk, suli után is, mindenhova együtt mentünk. Hétvégén ha netán nem láttuk egymást, hiányoztunk egymásnak. Tulajdonképpen olyanok voltunk a testvérek. Aztán ő összejött egy idősebb pasival, akinek(bár jóval később tudta meg) volt barátnője. Miután megtudta, utána sem szakított vele, folytatták így a kapcsolatot. Aztán véletlenül találkozott egy szimpatikus csajjal, akivel összebarátkoztak. Ugye a barátság nem arról szól, hogy nem lehet más barátnőnk, szóval nem az zavart. Aztán az is napvilágot látott, hogy a csaj, aki a barátnője lett, a pasijának a barátnője. Pasival szakítottak ugyan, de a csajjal megmaradt a barátsága. Én mondtam neki mindig, hogy (én személy szerint) ezek után a csaj szemébe sem tudnék nézni, nem hogy tovább barátkozni vele,mondta hogy ezt hagyjam rá. Egyre többet emlegette nekem a csajt...így...úgy...ami csak azért zavart, mert tudtam a háttereket. Aztán eljártak (hármasban!) kirándulni, fürdeni, strandra...így a nyáron..majd én egyszer csak feledésbe merültem. Írtam neki egy levelet, amiben megköszöntem, hogy úgy reagált akár az sms-eimre, vagy hogy olyan sűrűn vette fel a telefont. Majd a válasz annyi volt, hogy bocs volt jobb dolgom is. Most igazából nem érzem úgy hogy ezek után nekem kéne keresni. De mit csináljak? Ti azért keresnétek? Vagy halott ügy? Előre is köszi! 20/L
2011. aug. 29. 17:05
 1/1 anonim válasza:

Én a helyedben még nem adnám fel. Időnlént felhívnám, hogy fussunk össze, beszélgessünk. Ha annyira fontos volt neked, és te is az voltál neki, akkor az nem mehet feledésbe egyik napról a másikra.

Ha meg mégsem, akkor utólag elmondhatod magadról, hogy te mindent megtettél, amit lehetett, ezért a barátságért.

2011. aug. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!