Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért beképzelt a testépítésse...

Miért beképzelt a testépítéssel foglalkozó amatőrök nagy része?

Figyelt kérdés
Ezen az oldalon, és máshol is észrevettem, hogy a testépítéssel foglalkozó emberek többsége képtelen az értelmes tanácsadásra és kommunikációra. Mindenkit leszólnak, aki nem tud vmit és kérdez. Eddig csak kevés olyan amatőrt és profit láttam, akiben ne lett volna arrogancia. Közben meg többségük írni se tud normálisan. Ez mi miatt van?

2012. jan. 31. 16:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Az ember nem csak ebben a témakörben nagyszájú. Vannak emberek akik okosabbnak érzik magukat mint valójában, bármilyen téma is az. Egy profi testépítő is lehet nagyszájú üreseszű, de lehet egy értelmes, kultúrált személy. Hogy általában melyik jellemző azt nem tudom, mert nem vagyok szakértője.
2012. jan. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nem mindegyik üresfejű szerencsére! A legtöbb testépítő nem az! Sőt, én nagyon szerettem velük beszélgetni!

Sajnos nekem nem jönnek be az ilyen fiúk, lehetséges azért mert 12 éves koromtól körülvettek. @.@

Jobban szeretem a picit macisabb férfiakat.

A fiatalabbik bátyám is testépítő, illetve személyi edző is egyben. Nemsokára tervezi a visszatérést. Menyasszonyával összeköltöztek ezért egy picit szüneteltette a versenyeket.



26/N

2012. jan. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
tegnap 18:08 szerintem is azért lehet, mert körülvettek, de miért sajnos? Örülj neki, hogy nem vagy oda értük, mert ha mindenki azokért van oda akkor nem lenne jó.
2012. febr. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!