Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem értem, miért vádolják meg...

Nem értem, miért vádolják meg azzal hogy tapló hülye bunkó majom a nagydarab kigyúrt pasikat?

Figyelt kérdés
első ránézésre bunkónak tűnik még ha kedves és normális is?
2012. jan. 31. 16:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
mert az emberek többségével az ilyenek bunkók, csak lehet, hogy már fel se tűnik nekik
2012. jan. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Vanedaful válasza:
64%
Mert a nagydarab, kigyúrt pasik 99,9%-a tapló, hülye, bunkó majom :D Kielégítő a válasz?
2012. jan. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
sztereotipia. ez jön le a filmkeből.
2012. jan. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
100%
statisztika
2012. jan. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Advocatus Diaboli ***** válasza:
77%

Mert a személyiségükbeli hiányokat izommal kompenzálják:D

De kivétel mindig van.

2012. jan. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
2. és honnan tudod?filmekből vagy már láttad ezeknek a pasiknak mind a 100%-át?
2012. jan. 31. 16:59
 7/21 A kérdező kommentje:
de vki találkozott nem egyel már és ezt tapasztalta?
2012. jan. 31. 17:01
 8/21 Kicsi Robi válasza:
tudod, van eggy olyan hogy a kicsi a nagytol fel.mivel hogy fel ,nem is közelitt igy nem is tudja megismerni igazabol.nekem is van eggy ilyen Shrekk baratom aki CSAK 130Kg/2 meter es mikor eggyutt logunk akkor latom hogy az emberek ugy neznek ra mint eggy hülyere de közben kiternek az utjabol.pedig szegeny artalmatlan es mondhatom szeretni valo emberke.nem tehet rolla hogy igy megnott.de viszont vannak olyanok akik kihasznaljak a termetuket es tenyleg ijesztgetik az embereket.de ez nem azt jelenti hogy altalanosittani kellene.
2012. jan. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Azért, mert az esetek 90%-ában a kigyúrt pasik felvágnak a jó testükre, ezt hangoztatják is és fitogtatják az erejüket, hogy majd ők mindenkit jól megvernek, mert ők a valakik, mivel erősek. Persze itt sem lehet általánosítani, aki kigyúrt, nem mindenki bunkó, csak nagyon sokat el vannak szállva a jó testüktől. De pl. az én párom is kondizik, mikor megismerkedtünk, nem hittem, hogy majd pont ő lesz a kivétel, pont ő nem lesz bunkó, pont az ilyen általánosítások miatt én is úgy gondoltam, hogy biztos majd lenéz, kihasznál, fölényeskedik. Aztán nagyon hamar rájöttem, hogy a kigyúrt test mögött egy érző szívű ember rejlik. 3 éve már, hogy együtt vagyunk és nagyon boldogok vagyunk. Tehát nem mindenkire vonatkozik, de sajnos sok köztük, aki bunkó. De a nem kigyúrtak közt is van, ne aggódj. :)
2012. jan. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
de én meg ezt úgy vettem észre hogy a filmekkel elhitetik ezt az emberekkel .De pl látom a sok híres magyar súlyemelőt és az interjúknál mind tök nrmális sőt én még nem is láttam bunkó kigyúrt srácot,sőt magamat se látom bunkónak.de pl régen mindig a kis emberek pattogtak mindenkinek
2012. jan. 31. 17:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!