Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányoknak általánosságban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak általánosságban miért a "keményfiús" (értsd: tapló bunkó) stílusú fiúk jönnek be?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy a pénzkérdés most nem akadály, és minden pasi full lóvés. A lányok akkor is mindig a kőbunkó tapló tinókat választják, aztán meg sírnak hogy milyen szemét a pasi...
2012. jan. 31. 10:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
ez nem mindig igaz,én amikor bunkó voltam,elnyomtam pár gyereket,akkor azzal fikáztak te elmebeteg vagy.
2012. jan. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
elnyomtam=lenyomtam
2012. jan. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
ragyabéla, előbb még sírtál, hogy 20 évesen még nőd sem volt... :D
2012. jan. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
ez igaz és?kimondta hogy volt?mondom amikor bunkó voltam a csajokal,akor a csajok lepszihopatáztak.
2012. jan. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Pénzkérdés...nekem az összes nőismerősöm dolgozik, van aki eltartja a haveromat.

Más: az viszont tény, hogy sok lány sajnos a "kopasz, kigyúrt, tetovált" majmokhoz vonzódik, bár többségük "olyan" is. Miért: mert azt hiszik ez az erős férfi mintaképe.

2012. jan. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Hát, nem tudom, kiket kérdeztél meg, de engem az említett "keményfiúk"-tól a hideg ráz ki, és soha nem kezdenék egy ilyennel.

Őszintén!

Normális ember szeretne egy "tapló, bunkó" társat?

Nem!

Nem minden nő ilyen!

2012. jan. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
65%
A lányoknak csak a külső számít, viszont a jóképűek között több a bunkó, mint a csúnyák között. A jóképű srácok megtehetik, h bunkók legyenek, úgy is kelleni fognak a lányoknak. A ronda fiúk pedig sokan azt hiszik, h kedvességgel kompenzálhatják a külsejüket.
2012. jan. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Ha a határozottságot és magabiztosságot sugárzó pasi már bunkónak és taplónak számít, akkor igen az jön be.

Miért?, mert egy félénk, tesze-tosza pasira nem lehet felnézni.

2012. jan. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
NEMLEHET FELNÉZNI?mértakarsz te felnézni egy férfira?faterodra is felnéztél?térdeltél XD
2012. jan. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
10:30 Ez fordítva van: ha egy bunkó sráccal találkozol, de jól néz ki az illető, akkor azt fogod gondolni, h határozott és magabiztos. Ha viszont egy csúnya srác határozott és magabiztos (ami nem valószínű, mert a sok visszautasítás úgyis elveszi az önbizalmát), akkor bunkónak látod.
2012. jan. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!