Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A legjobb barátnőm lecserélt....

A legjobb barátnőm lecserélt. Mit tegyek? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Na szóval arról van szó, hogy a legjobb barátnőm egy lányt és a képeit kinevette meg mindennek elmondta. És most meg azzal a lánnyal van állandóan, meg hozzám se szól,(vagy pl ott vagyok mellettük és elkezdenek rólam beszélni, hogy milyen béna vagyok meg minden...) ha igen akkor is csak annyit mond hogy "Hol élek én, miről beszélek" meg, hogy: "Jaj fejezd már be olyan csicska vagy..." mindezt azért mondta mert én azt mondtam, hogy még nem tudom, hogy farsangon ott akarok e aludni a hideg suliban, mikor pár háznyira lakok tőle. És2 másik barátnőm, valószínűleg az igaziak azt mondták, hogy hozzájuk mehetek nyugodtan és hagyjam ott a "hamis barátokat" . Mostanában tényleg olyan szemetek velem, mert mindig kinevetnek meg kihasználnak... Hallgassak a valódi barátaimra és hagyjam ott őket? Vagy most mit csináljak? :(
2012. jan. 31. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Hagyd őket a francba... Ezek nem barátok, hanem képmutató pichák... Hallgass az igazi barátaidra!
2012. jan. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
sztem ha vkinek nem kellesz hagyd
2012. jan. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Most itt könyörög nekem, de most már nem érdekel leszarom azt a hülye k**vát!!! A többiek is azt mondják h ne béküljek ki vele mert belevisz a hülyeségekbe és elront meg miatta mindenki utált engem! Am köszi a válaszokat!
2012. febr. 7. 22:52
 4/4 anonim válasza:
Hagyd őket ott a francba nem kell velük foglalkozni lesz majd egy igaz barátod,
2012. máj. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!