Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek? 'Lecserélt' a...

Mit tegyek? 'Lecserélt' a legjobb barátnőm

Figyelt kérdés
Már 7 éve ismerem és azóta legjobb barátnők vagyunk. Nagyon sok élményünk volt,és nagyon sokszor mondta hogy mindig én leszek a legjobb barátnője stb.stb. Nekem sosem kellett "többezerspan" elég volt nekem az ő barátsága,meg hogy mellettem állt. Fél éve viszont belépett ebbe a barátságba egy harmadik lány is,akit én viszonylag kedvelek,de nagyon tud idegesíteni..A barátnőm már pár hete csak vele foglalkozik,suli után mindig megvárja,engem viszont már nem, max ha megkérem rá,de akkor sem mindig.A suliba is egyedül hagy,mert a másik lánnyal van ,ha odamegyek hozzájuk,akkor sem törődik már annyira velem.Eleinte megpróbáltam,hogy oké,akkor legyünk hárman legjobb barátnők,ez viszont nem sikerült. Ugyanaz lett az eredménye,akkor is ha hárman mentünk el valamerre,velem nem nagyon foglalkoztak.Szeretném ha a legjobb barátnőm újra foglalkozna velem és olyan lenne mint régen :/ 13/L
2011. nov. 3. 21:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%

Ha valóban igaz barátnő, akkor vissza fog találni.

Nekem van egy gyerekkori barátnőm (22 éve). Vele is volt hasonló jelenet tinikorunkban, de mindig egymásra találtunk. Ez egy átmenet, és ha valóban jó barátnők vagytok, akkor nem lesz baj, és újra jóban lesztek.

Ha pedig elpártolt tőled csak úgy, akkor ne sajnáld (tudom nehéz), mert akkor nem is volt igazi barát soha.

2011. nov. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Sajnos erre nem nagyon van megoldás :S
2011. nov. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Sajnos akkor úgy látszik, új barátnő után kell nézned :( Ha nem figyel oda, hogy Téged is bevonjon, akkor sajnos nem vagy számára annyira fontos, mint ő neked, és valamiért úgy érzi, szimpatikusabb neki barátként a másik. Nyilván a hármas barátság lett volna a megoldás, vagy az, ha külön találkozik veled is és vele is - de a barátság mindig csak akkor működik, ha mindkét fél tesz érte.


Adminok: szerintem kéne külön barátság topik (mondjuk a kultúrán belül) mert a gyereknevelés/kamaszok gondolom kamaszt nevelő szülőknek szól.

2011. nov. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ugyanez volt velem is... nem szeretnélek elkeseríteni, talán neked ismét sikerül összehozni a barátságot, de az én "másik felem" teljesen elzüllött, teljesen más emberré vált, mostmár én nem vágyom a társaságára. nem mondom, hogy nem hiányzik, de későbánat. már 2 éve volt.
2011. nov. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%

Hát lehet ez a hajó elúszott :/ Szerintem Te is ismerkedj meg másokkal, nem kell rögtön legjobb barátnőt keresni. Az sem jó egyébként, ha állandóan egymás nyakán lóg két ember, ezért sem árt, ha van pár ember akivel legalább elvagytok. Tenni nem tudsz semmit sem, adj a barátnődnek egy kis teret, lehet egy kis idő múlva rá fog jönni, hogy hiányzol neki, csak most az "új" barátnő még érdekesebb, de hidd el ez is ugyanúgy elmúlik.

Amúgy sajnállak, mert tudom milyen érzés amikor lecserélnek és nagyon egyedül érzed magad :( Én már nem is nagyon hiszek ebben a "legjobb barátnő" dologban. Valahogy mindig rosszul jöttem ki belőle. Az emberek változnak... és sokszor nem egy irányba.

2011. nov. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%
Szerintem ha tényleg olyan "JÓ" barátnők voltatok próbálj vele beszélni.Én ezt tettem az én "legjobb barátnőmmel" és sajnos sok dolog kiderült,hogy nem is volt igazi azóta a beszélgetés óta nem beszélek vele sőt még köszönni sem köszönünk egymásnak.Még az elején próbáltam de ő még erre sem méltatott.Azóta találtam jobb barátnőt aki tényleg az de tudod azt mondják,hogy 100%-ig NE BÍZZ MEG SENKIBEN !!!CSAK MAGADBAN BÍZHATSZ!!!!!
2011. nov. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%
ha tényleg ilyen jó a barátságotok akkor mindezt amit leírtál mondd el neki!!!
2011. nov. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem sajnos nincsenek barátaim.

14/F

2011. nov. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Rajta kívül nem nagyon van más barátnőm,úgyhogy ma is inkább a fiúkkal voltam,akiket nagyon szeretek mert felvidítanak és el is tudok velük beszélgetni:).

Viszont ma suliban kimentünk hárman (én a 'legjobb barátnőm' és az a másik lány akiről írtam) egyszer az udvarra,csak mi voltunk ott és megbeszélték előttem hogy az a másik lány ma átmegy a 'lb'-mhez és miket fognak csinálni. Mintha fel sem tűnt volna neki(k) hogy ott vagyok. Lehet kicsit én is túlreagálom,de na :/

2011. nov. 10. 13:51
 10/12 anonim válasza:
Én is pont ilyen helyzetbe vagyok most... szóval tudom milyen rossz :(
2012. jan. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!