Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egyet értesz azzal, hogy...

Egyet értesz azzal, hogy magyar politikusok meghosszabítják a magyarok életét?

Figyelt kérdés
Amikor jó dolgok történnek velem, akkor repül az idő, amikor rossz dolgok történnek velem a percek csiga lassúsággal peregnek. Rájöttem, hogy a politikusok azért tesznek velünk sok rossz dolgot, hogy az életünket hosszabbnak érezzük. Ha jó dolgok történnének velünk mint a nyugati országok lakóival akkor gyorsan leperegne az életünk, így viszont hosszadalmas még ha küzdelmes is.
2012. febr. 1. 13:14
 1/7 A kérdező kommentje:
Egyet értesz azzal, hogy A magyar politikusok meghosszabítják a magyarok életét?
2012. febr. 1. 13:15
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát , amig nem halunk éhen....
2012. febr. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Antimod ***** válasza:
70%

Az én életemet nem a politikusok alakítják, a nehézségek ellenére is sok örömteli pillanat van benne.


Üdv!

Leftlegged Player :)

2012. febr. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
de , az anyagi helyzetedet eléggé befolyásolják.
2012. febr. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Antimod ***** válasza:
70%

"de , az anyagi helyzetedet eléggé befolyásolják."


Azt igen, de az élet nem csak erről szól. Egy állandó alkalmazkodás, amiből ki kell hozni a maximumot.


Üdv!

Leftlegged Player :)

2012. febr. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát, inkább rövidebb ideig élni, de élvezni az életet, mint sokáig élni, de küszködve.

Amúgy a politikusok magasról tesznek a kisember életére.

2012. febr. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hosszabbítják hanem rövidítik, mert nem tudom meddig fogok élni, ha így folytatódik és a derűs meglátás ezen nem fog ételt adni a számba. Sajna.
2012. febr. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!