Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményed arról, hogy...

Mi a véleményed arról, hogy 66 év működés után ma reggel leállt a Malév?

Figyelt kérdés
[link]
2012. febr. 3. 09:39
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
80%
Csoda, hogy eddig húzták valahogy. Ebben az országban előbb-utóbb minden tönkremegy (a parlamenti tolvajokat leszámítva).
2012. febr. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
44%

Fölösleges volt eddig is erőltetni, a pénzt tolni bele.

Sok ország elvan "nemzeti légitársaság" nélkül.

2012. febr. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Jöhetne utána a MÁV, meg a BKV is, és a pénznyelő vállalatok helyét átvehetnék végre olyanok ahol profitot termelnek, és megállnak a saját lábukon.
2012. febr. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
65%

Mélységesen sajnálom.

Igen, persze: sok ország "elvan" nemzeti légitársaság, nemzeti színház, egyetemek, kutatóközpontok nélkül. Afrikában.:(

2012. febr. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
72%
Én azt nem értem,hogy hogy állithatták le ilyen hirtelen a gépeket?Most beleképzelem magam azoknak a helyébe,akik mennének valahova és várják a gépüket...jellemzően magyar szervezés..ha eddig is várható volt,hogy csődbe megy(ez azért nem egyik napról a másikra történik)nem lehetett volna jobban felkészülni rá??
2012. febr. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
20%

http://www.youtube.com/watch?v=cg26l6pJPRQ :))


Ami nem megy, azt nem kell erőltetni.


De mi megy ebben az országban?

2012. febr. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
79%
Semmink sem marad már. Tudom a MALEV sem volt full ungarische, de azért mégis magyar volt. Majd most jönnek a külföldi légitársaságok és az ő zsebükbe megy a pénz. Nagy ország voltunk jó vállalatokkal, amiket szépen eladogattunk. Semmi hagyományunk nem maradt. Csinálni kellene egy új, magyar, nemzeti légitársaságot, de úgy gondolom, hogy Orbánék is csak azért mondják ezt, hogy nyugtassák az embereket, aztán idővel elfelejtik újracsinálni. Ez van...Aki utoljára hagyja el az országot, az kapcsolja le a villanyt!
2012. febr. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
80%

Nem tudom, hogy akik ennek most örülnek (első pár hozzászóló), azok eszüknél vannak-e. Kétlem, hogy józan eszük birtokában lennének.

Azért gondolkozzunk már! Ez tragédia! Nem is beszélve arról, hogy az ország haldoklik, ez egy hatalmas jele ennek, ezt észre kellene venni. Ha valami eddig volt, most nincs, az nem fejlődés! És nem Afrikához kellene hasonlítani magunkat, mert igen, ahhoz képest MÉG gazdagok vagyunk.

2012. febr. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
61%

"Igen, persze: sok ország "elvan" nemzeti légitársaság, knemzeti színház, egyetemek, kutatóközponto nélkül. Afrikában.:("


Pl: Hollandia, Svájc, Svédország is eléggé jól viseli a nemzeti légitársaság hiányát!

A "nemzeti színház, egyetemek, kutatóközpontok" pedig nem ide tartoznak, ez csúsztatás részedről!

2012. febr. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
49%

"Nem tudom, hogy akik ennek most örülnek (első pár hozzászóló), azok eszüknél vannak-e."


Senki nem örül neki, de ha egy állami cég nem tud gazdaságosan üzemelni, abba kár a pénzt önteni akkor amikor súlyosabb gondok is vannak ebben az országban!

2012. febr. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!