Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem tudok délután tanulni,...

Nem tudok délután tanulni, csak kora reggel, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Képtelen vagyok délután koncentrálni, akármilyen erősen próbálok, akárhová megyek, már a padlásra is felmentem, de a gerendákkal kezdtem el foglalkozni... :DD


Ott tartok, hogy hajnali 4-kor kelek, hogy tudjak tanulni, de még így is nagyon kevés az idő, pillanatok alatt elrepül és már mennem kell, ezért nem jut mindenre idő. Mit csináljak, feküdjek le délután 5-kor és éjféltől tanulás reggelig? :D Fontos lenne, mert szeretnék főiskolára menni.


2011. szept. 18. 17:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Aranyos. Próbálj koncentrálni!
2011. szept. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

17:36


Inkább félelmetes, a jövőm múlik ezen. :D

2011. szept. 18. 17:38
 3/12 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele! Amúgy kávéval tudok délután is tanulni! Én inkább korán kelek, és úgy tanulok!
2011. szept. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

gerendákat számoltál ez jó :)

amugy nemtudom...akkor próbáld meg úgy csinálni,hogy az összes háziból megcsinálsz valamennyit délután nem kell mindet csak pl leírod amit kell írni meg ilyenek és amire akkor képtelen vagy tanulni azt meg megcsinálod kora reggel.

2011. szept. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hmm..ismerős. Mondjuk nálam általában a lustaság a dolog nyitja. Meg az, h napközben sokkal több minden történik, így több dolog tudja elvonni a figyelmemet. Úgyhogy ha fontos dolog van, azt éjszaka szoktam megtanulni. Nálam az volt a bevált módszer (meg most is az), h az írásbeli házikat csináltam meg először, mert az valamiért nem esett nehezemre. Utána jön a szóbeli. Nem egyből tanulni kell, csak olvasgatni. Majd jöhet az, amit csinálsz, h korábban felkelsz valóban tanulni.
2011. szept. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ezt annyira imádom, hihetetlen koncentrációval, egy olvasásra beseggeltem 3 oldalt... De ez csak reggel működik. Ez valami fogyatékosság? :D
2011. szept. 19. 06:10
 7/12 anonim ***** válasza:

De aranyos vagy...:)

Amugy szerintem ez tipus függő.Én is ilyen vagyok, reggel nagyon-nagyon jól fog az agyam.Szerintem csináld ugy, hogy amit tudsz, azt tanuld meg délután, ami meg nagyon bemagolós, darálós dolog (pl idegen szavak megtanulása) azt hagyd reggelre.

Ez az éjféltől reggelig tanulás azért nem jó ötlet, mert kb 1 hét után olyan szinten kimerülnél, hogy csak na, elképesztően felborulna a bioritmusod. Szóval azzal, hogy 4-5 körül felkelsz nincs baj, de ne ess tulzásokba!

Az alvás nem eg pótcselekvés, hanem nagyon nagyon fontos!

2011. szept. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Megpróbálom, de eléggé sz@r ez az egész helyzet. Péntekre tényleg, mintha egy zombi lennék.
2011. szept. 20. 06:13
 9/12 anonim ***** válasza:

de akkor legalább amit le kell írni a füzetbe azt csináld meg délután...és így reggelre márt kevesebb lesz és később is felkelhetsz.. :)

U.i.:nekem sincs kedvem most tanulni :SS

2011. szept. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nekem délután sohasem :( :D Vagy gyártom az elméleteim, beszélgetek, vagy fetrengek, alszom. :D
2011. szept. 20. 17:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!