Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hol jelentkezhetek önkéntes...

Hol jelentkezhetek önkéntes munkára?

Figyelt kérdés
Ételosztásnál szeretnék segíteni. Hová menjek? Eddig csak olyanokat találtam ahol adományokat fogadnak- nyersanyagot, eszközöket pénzt stb. - de jelenleg csak a munkámat tudnám felajánlani. Legszívesebben ételosztásnál..tapasztalatok? Köszönöm a segítséget :)
2012. febr. 3. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Melyik város?

Nálunk a helyi hajléktalanokat segítő alapítványnál van lehetőség pl. járni az utcát önkéntesként, és teát, zsíros kenyeret osztani.

2012. febr. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem jelentkezz a helyi Máltai Szeretetszolgálatnál, ők biztosan tudnak segiteni
2012. febr. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Na! De ügyes vagyok! Az lemaradt ,hogy Budapest. Bocsánat. Köszönöm a tippeket! :)
2012. febr. 3. 14:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem Budapesten van a legeslegtöbb lehetőség az egész országban,pláne önkéntesként - mivel úgy egy fillérébe se kerülsz a cégnek.Bármelyik céghez bemehetsz,szinte biztos vagyok benne,hogy ha meghallják,hogy te bizony ingyen is hajlandó vagy nekik dolgozni,nem fognak elküldeni.
2012. febr. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!