Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Barátnőm állandóan a meleg...

Barátnőm állandóan a meleg barátaival lóg, mondhatni "gyűjti" őket, ez nem fura?

Figyelt kérdés

"B˘ziboszinak" is hívják.

Rengeteg meleg haverja van, csomószor velük lóg és bulizik, imádják őt.


Mi a véleményetek, nem furi?


2012. febr. 3. 16:15
1 2
 1/12 bánomisén ***** válasza:
Ha imádják őt, akkor ő meg valószínűleg jól érzi magát közöttük. Ezzel semmi gond sincs.
2012. febr. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Vannak nők, akik túlzásba viszik ezt, és "divatból" gyűjtenek meleg barátokat maguk mellé. Egyébként sok nő azért szeret melegekkel barátkozni, mert a melegek nem irigykednek, nem akarnak versengeni, mint a legtöbb nő. Ezt már több nőtől hallottam.
2012. febr. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a hidegben ezen nem lehet csodálkozni...
2012. febr. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Vannak nők akik tényleg csak divatból barátkoznak meleg srácokkal.De a többség nem ilyen , nekem is vannak meleg barátaim de vannak még szőke hajúak , zöld szeműek és magasak is ...semmi nagy ügy nincs abban hogy van valakinek meleg barátja vagy ismerőse.


A nők azért szeretik őket mert lehet fiú barátjuk anélkül hogy egyik többet akarna a másiktól.Meg pasi szemmel mondanak véleményt egy ruháról , hajról.

2012. febr. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
17%

"Meg pasi szemmel mondanak véleményt egy ruháról , hajról."

Ezt azért megkérdőjelezném.

2012. febr. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 BlaBlakon válasza:
Juhúúúúj... ne is mondjátok... az én, és exem spec ezért is mentünk szét... Engem irritált, hogy ő annyira oda-vissza van a melegekért... őt irritálta, hogy én viszont (meg lehet kövezni, de én akkor is így hiszem) nem tartom normális dolognak. Így aztán csúnya csúnya viták után úgy döntöttünk hagyjuk abba, mert csak mind a kettőnkben feszültséget generál.
2012. febr. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, én megértem, hogy elhagyott :D
2012. febr. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%
Ja, egyébként tényleg nem normális, de ezen logika alapján a balkezesség sem az (szeretem az ostoba embereket )
2012. febr. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát normális-e vagy nem.Azt nem tudni.De ahogy az előző válaszoló mondta akkor a balkezesség sem normális mivel a többség jobbkezes.Vagy a kék szem sem normális mivel az egy genetikai hiba miatt jött létre igaz hogy szép de akkor is egy hiba.
2012. febr. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 BlaBlakon válasza:

Mint mondtam... nyugodtan vessetek rám követ, nem zavar a dolog túlzottan. Hogy ostoba vagyok e? Csak annyira mint mások. Mindenkinek vannak olyan "elvei, vagy elgondolásai" amik egyáltalán nem helytállóak, de valamiért mégis képtelen változtatni rajta. Úgyhogy nem zavar, ha így vélekedtek rólam. :)


És mint mondottam volt... nem elhagyott. Közös megegyezésre történt a szétválás. De valahogy nem is bánom a dolgot.

2012. febr. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!