Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetes terhes vagyok! Az...

13 hetes terhes vagyok! Az alhasam/méhem folyton meleg. Emellett állandóan fázom és furcsa érzésemvan. Normális ez?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy miért de folyton meleg a méhem/alhasam ahol a babácska lehet! Úgy érzem magam, mintha lázas lennék de a legmagasabb hőm 36.7 volt ennél csak alacsonyabb.Ellenben állandóan fázom. Fura ézésem van, ami nem fájdalom, görcs nem is tudom milyen, de nem kellemes és bőven elviselhető.

Nem tudom, hogy ez normális-e, mert mindenhol azt olvasom, hogy a 2. trimeszteben tök jól kéne magam érezni, ill. semmit nem kéne éreznem!

Előre is köszönöm a válaszokat!


2010. máj. 21. 08:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem nem voltak ilyen tüneteim, úgyhogy ezzel kapcsolatban nem tudok neked tanácsot adni, de az fontos, hogy tudd, hogy egyáltalán nem igaz, hogy a második trimeszter szuper állapot!!! Ez egy általánosítás, amit persze minden kismamamkönyv leír, csak a valóság nem így működik. Lehetnek mindeféle tünetek, hiszen minden nő szervezete máshogyí reagál a változásokra. Sőt, ugyanannak a nőnek két terhessége is lehet nagyon különböző. Szóval ne idegesísd magad azon, hogy te érzel valamit, mikor "elvileg" nem kellene.

Arról nem is beszélve, hogy 13 hetesen még szinte első trimeszternek számítasz. Ez sem úgy megy, hogy a 12. hétnél elvágólagosan megváltoznak a dolgok... Én pl. 18-19. hétig minden nap többször hánytam, pedig a tankönyvek szerint ugye már el kellett volna múlnia a 12. hétnél.

Szóval nyugi!!!

2010. máj. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Igen mindenhol ezt lehet hallani, hogy 12. hétre elmúlik minden, de akkor nem így van!

2010. máj. 21. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!