Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lehet, hogy zsidó vagyok?

Lehet, hogy zsidó vagyok?

Figyelt kérdés

Üdv!


nem tudok arról, hogy zsidó lennék, mert meg vagyok keresztelve, de visszavezettem a családfámat és 5 ágon is Németországból származó őseim vannak. A kérdés azért ötlött fel bennem, mert majdnem csak és kizárólag a zsidó lányok tetszenek:/ Nem a közel-keleti fajta sötét hajjal, hanem a szőkés, kék/zöld szemű zsidó lányok. Életem egyetlen szerelme is zsidó volt. Rám is az összes barátom azt mondja, hogy zsidós az arcom, a gimiben és az egyetemen is:), de én tényleg nem tudok róla. Egyébként az apai nagyszülőimet folyton zsidózzák, mondjuk róluk én is azt mondanám. Jah és egyébként körül vagyok metélve, ráadásul 3 apai felmenőm is, de apám azt mondja ez csak fitymaszűkület miatt kellett. Pff. Nem igazán tudom mi vagyok, mert én magamat egy keresztény, magyar srácnak tartottam mindig is, őszinte és jó gyerek vagyok. Kihez fordulhatok a kérdés kiderítésére?


2012. febr. 3. 23:05
1 2 3
 21/21 rabasteiger válasza:
Ki se írtam volna ilyet... Szégyen hogy körül vagy metélve te izraelita...
2017. szept. 1. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!