Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Neki mernétek vágni aipairkedn...

Neki mernétek vágni aipairkedni, ha epilepsziások lennétek?

Figyelt kérdés
Rohamom mar 10 eve nem volt, de eleg gyakran erzem magam gyengenek,rosszul!
2012. febr. 4. 16:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Vidd magaddal a gyógyszereidet, és nem valószínű, hogy rohamod lesz. Párom harminc éve rohammentes, gyógyszerrel.
2012. febr. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Teljesen tunetmentes? Nekem ez lenne a vagyam, de nem tudom hogy valaha megfog ez valosulni!
2012. febr. 4. 16:35
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem gondolod hogy inkabb mas karrierbe kene vagnod? A gyermekfelugyelet nagy felelosseggel jar! Stresszes helyzetek is adodhatnak, ahol erore vagy gyomorra van szukseged. Szerinted kepes lennel ra ha gyakran rosszul vagy?? Ne haragudj de en nem vennelek fel hogy a gyrerkeim napi szuksgleteit ellasd...
2012. febr. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, belemernék. 3 éve vagyok tünetmentes, most épp csökkentik a gyógyszeradagomat. Gondolkoztál már azon, mitől érzed magad gyengének?
2012. febr. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Most noveltek a gyogyszer adagomat, talan attol vagyok rosszabbul, bar elotte is volt hasonlo. Talan panik beteg is vagyok, neha nagyon felgyorsul a szivveresem a vernyomasom is megno es rosszulletet valt ki, ahogyan a feny a tomeg es a piros szin.

Remelem egyszer en is tunetmentes leszek es atlagos elete elhetek!

A legjobbakat kivanom neked!!!!

2012. febr. 7. 14:06
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, most olvastam csak válaszomat. Ebben ez esetben ne kezdj bele. Várj még ezzel, ha adagnövelés is volt, és pánikbeteg gyanú is van. Még semmi képpen ne. Köszönöm a jókívánságokat.
2012. febr. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*válaszodat
2012. febr. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is az vagyok, saját szülött lányom van. Nem örökölte. kop kop

Szerencsére az akkori gyógyszerrel is ritkán volt rohamom, így nem okozott gondot a gyerek. Persze bébiszitterkedést semmi szín alatt nem vállalnék..

2014. febr. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!