Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért flegma és nagyképű...

Miért flegma és nagyképű egy-két orvos? Mitől engedhetik meg ezt maguknak?

Figyelt kérdés
2012. febr. 8. 13:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Ekkora idiótákat mint az az első pár válaszoló, még nem láttam...

Amúgy azért, mert szivességet tesznek azzal, hogy itt maradnak az országban. Elmennek külföldre, 10x annyi a fizetés. Tudják, hogy az országnak szüksége van orvosokra, ezért azt hiszik, hogy mindent megtehetnek... Az ilyen orvosok szerintem nem is valók orvosnak. Másik lehetőség, hogy már alig várják, hogy összejöjjön a pénz, és mehessenek külföldre, ezért idegesek.

2012. febr. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pont azért, amiért egy-két boltos, egy-két tanár, egy-két fodrász, egy-két akárki... Minden szakmába jutnak kellemes modorú és bunkó emberek is, ez van. Szerintem nincs különbség, csak az orvos felé nagyobbak az elvárásaink, mert kiszolgáltatott helyzetben vagyunk, mert ő mégiscsak diplomás, nagy tudású stb.


Nyilván a bunkó boltost, aki csak levágja eléd a tíz deka akármit, amit kértél, hamarabb elfelejted, mint ha bunkó a doki, aki gipszeli a lábad. De ez csak amiatt van, hogy neked fontosabb az utóbbi.

2012. febr. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

14:06-

Igen, ez valóban a legújabb. A rendőrök, ahelyett hogy a támadó/rabló nyomába erednének, az áldozatot oktatják a bűnözővel szembeni viselkedés "etikettjére". Lassan oda jutunk, hogy a rabolni szándékozó cigányt udvariasan be kell tessékelnünk a lakásba, megmutatni, hogy mit hol tartunk, jó munkát kívánni és nem is zavarni tovább. Abszurdisztán.

Az orvosok egy része pedig azért udvariatlan és lekezelő, mert az egyetemi felvételnél nem vizsgálják körültekintően a hallgató-jelöltek személyiségét. Így bekerül az orvosi karra rengeteg EQ-mentes, de jó IQ-val bíró ember, akit nem volna szabad betegek közelébe engedni sem. Kisebb részük néha azért esik ebbe a hibába, mert iszonyúan, mértéken felül hajszolt. A közkórházakban csoda, hogy az orvos - különösen, ha fiatal - össze nem roppan.

2012. febr. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Lassan oda jutunk, hogy a rabolni szándékozó cigányt udvariasan be kell tessékelnünk a lakásba, megmutatni, hogy mit hol tartunk, jó munkát kívánni és nem is zavarni tovább."

Hát igen,kezdem én is South Parkban érezni magam:D

Amúgy amikor a nagymamámat mentem meglátogatni a kórházba,próbáltam néhány dokitól érdeklődni,hogy hol van ez,hol van az,és csak úgy morogva elmentek mellettem,idősebbek voltak.Nem valami bizalomgerjesztő.

2012. febr. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!