Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan maradjon "titok"...

Hogyan maradjon "titok" elötte a cigi?

Figyelt kérdés

Napi 1-2 cigit szívok el,és nem akarom hogy a párom észre vegye.

Mit csináljak hogy ne érezze?Mossak fogat a cigi után?Rágó??


2012. febr. 10. 07:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha már elég bátor vagy ahhoz, hogy szívjad azt a szart, akkor tessék felvállalni a párod előtt, ne hazudozz, mert az nem vezet jóra!
2012. febr. 10. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Eltitkolni nem tudod, mert akármit csinálsz is, a lehelleteden érzödik. Mivel a tüdöd is tele van a büzzel, ezért aki nem dohányzik, az észreveszi. (Legfeljebb nem szól.)
2012. febr. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Napi 1-2 az meg minek? Az semmire nem jó, le kell tenni örökre ,vagy rendesen rászokni és nem titkolózni.Inkább az első variációt ajánlom.
2012. febr. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én azért ismertem egy-két dohányos embert, akiről senki meg nem mondta volna, hogy dohányzik. Pedig nem 1-2 szálat szívtak.

Szerintem annyi a trükk, hogy soha ne zárt helyen dohányozz, de még csak ne is olyan helyen, aminek van teteje, pl. bevásárlóközpont előtti rész, ami véd az eső ellen, mert hiába nyitott teljesen az eleje, de ha közel van a tető, még így is beáll a füst. Pláne ha melletted is cigiznek. Tehát csak is egyedül cigizz, más dohányos ne legyen melletted, és a szabad ég alatt, lehetőleg mikor kicsit fúj a szél. Minden cigi után rágó, és rengeteg tiszta vizet kell fogyasztani. 2,5-3 liter/nap. Mindennap mosd meg a hajadat is. És minden egyes felvétel után mosd ki a ruhád. Ha felsőruházatról van szó. Bár egy kabátnál nehéz ezt kivitelezni. A nadrágra már nem megy annyira a füst, ha szabadtéren szívod. És persze sűrűn fog-, és nyelvmosás. Kézmosás minden cigi után. Kb. ennyi.

2012. febr. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Napi 1-2 szál cigi. Mindenkinél így indul a dohányzás...

Bár én nem dohányzom, de ha példaként vesszük az osztálytársaimat, baráti körömet, ismerőseimet, mindenki így kezdte. Először csak napi 1-2 szál, aztán 5-6, aztán napi fél doboz, és már rá is szoktál. Nyugodtan moshatsz fogat és rágózhatsz, aki nem dohányzik az érezni fogja.

2012. febr. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!