Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy eve ismerem es eszmeletlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy eve ismerem es eszmeletlenul nagyon tetszik. Mondjam el neki? Vagy maradjon orok titok es felejtsem el?

Figyelt kérdés

Altalaba msn-en beszelunk.

Fojton ra gondolok, ha felkelek, ha lefekszem. Minenrol o jut az eszembe, mindig rolla akarok beszelni. Mar meguntam, hogy ez van. Vagy vele, vagy nelkule.

De mondjam el neki ? Vagy inkabb jojjek ossze egy masik sraccal es ot felejtsem el orokre ?


2008. dec. 9. 14:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát, most az én tapasztalataim jönnek:

jó biztonságos kapcsolatban voltam, amikor jött egy állat a társulatba és beleszerettem... emailezgettünk (szinte csak úgy beszéltünk, szóban nem) és amikor már nem tudtam mi bajom, rájöttem hogy szeretem... megírtam neki... elmondtam a másiknak hogy mit érzek... aztán összejöttem az emailes sráccal

(a történet folytatása a te szempontodból lényegtelen, de amúgy rossz választás volt, mert csak kihasznált... de te gondolom mivel régebb óta ismered a kiszemelt személyt, jobban tudod, milyen)

szóval szerintem nem vesztesz semmit, ha írsz neki :)

2008. dec. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
67%
Igen nagy szerelem van a láthatáron :) Szerintem mindenképp beszélj vele és mond el az érzéseidet, nem veszítesz semmit se. Lehet hogy neki is tetszel, de az is benne van a pakliba, hogy nem. Ebbe az esetbe egy kis szomorkodás után tovább tudsz lépni és újabb kapcsolatnak tudsz esélyt adni. De így nem. Beszélj vele vagy ha úgy könnyebb írd le neki msn-en. Sok sikert!
2008. dec. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

De hogy kene leirjam neki ?

Hogy kezdjem ? Mit irjak ? Fogalmam sincs...Mivel eleg sokat hulyeskedunk, szinte mindig. Es mar par napja nem is beszeltunk. Most irjak neki, hogy "szeretnek mondani valamit, de ez most komoly" ? Vagy hogyan ? Nem birom mar igy tovabb, hogy fojton csak a remenyben elek. Segitsetek, hogy mondjam el neki ?

2008. dec. 9. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!