Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kamaszok, nektek mi a vélemény...

Kamaszok, nektek mi a véleményetek a mai társadalomról?

2012. febr. 10. 22:09
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
A véleményem? Annyi, hogy én el tudom különíteni a kamu-kérdést a nemkamu-kérdéstől. A puszis meg, régen is volt, most is van, de csak cigányoknál.
2012. febr. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
2012. febr. 10. 22:14
 3/10 anonim ***** válasza:
neked mi bajod? én lévezem az életet nem azon sz*rakszom hogy milyen kérdések vannak GYIKON :D14L
2012. febr. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs semmi baj azzal, hogy közvélemény kutatást tart, arról kinek milyen farmer jön be. Lehet ez volt a házi.

14L Te meg élvezd amíg tudod.

2012. febr. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
És neked komolyan az a legnagyobb problémád hogy neki ez a legnagyobb problémája??? :D:D:D:D
2012. febr. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen.
2012. febr. 10. 22:53
 7/10 anonim ***** válasza:

Akkor tedd fel még egyszer a kérdést úgy, hogy ezt az oldalt is belinkeled.


"Hova ferdül még a világ???"

Puruttya extrém-re ránézhetsz, de csak ha hajókötélből vannak az idegeid.

2012. febr. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sehova nem ferdül. Mindig is ilyen volt, régen is voltak cifra dolgok, sőt...
2012. febr. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, 19 éves vagyok, de válaszolok neked. Attól, hogy itt hápogsz, hogy "jahj csúnya a világ", attól jobb lesz? Imádom az ilyen kérdezőket, komolyan! Érdekes, én a mai világ fiatalja vagyok, de teljesen normálisan élek. Nem a fiatalokon kellene háborogni, hanem át kéne gondolni, hogy az esetlegesen félresikerült gyerekeket ki nevelte fel. Az előző korok fiataljai, nem?
2012. febr. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez a világ "velejéig rohadt". A mai világban az emberek semmit sem tisztelnek, a gyerekek annyira nem ismerik a világot, hogy azt sem tudják honnan van az étel, ami nap mint nap az asztalra kerül. Isznak, cigiznek, drogoznak, 12 évesen szexelnek...

De mit is tehetnének, ha a felnőttek többsége, mondja, hogy mit nem lenne szabad, de ugyan úgy csinálja, amit talán a saját gyerekének megtiltott.


Azért törnek ki háborúk, mert néhány ember úgy akarja, azért ölnek meg embereket, mert néhány ember úgy akarja, azért fél a társadalom, mert néhány ember úgy akarja, és ha a társadalom fél könnyű irányítani.

Ez a társadalom fél, tehát könnyű manipulálni, úgy, hogy azt az emberek többsége észre se veszi, aki mégis észreveszi és próbál logikus magyarázatot találni, őket a társadalom összeesküvés hívőnek titulálja.

Ez a "társadalom" nem tud semmit, de vannak akik túl sokat tudnak, őket megöletik, vagy maguk mellé állítják.

"... az emberek könyörögni fognak, hogy vegyük el a szabadságukat"

Ez a véleményem... (13L)

2012. ápr. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!