Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Szerintetek mi fér...

Kamaszok! Szerintetek mi fér bele egy tanár-diák kapcsolatba?

Figyelt kérdés
2012. febr. 9. 17:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%
Hát szerintem max az ölelés több nem. a puszi az kicsit netszes :S
2012. febr. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Itt inkább az a kérdés, hogy a tanár szerint mi fér bele.

Kamaszok nem túl reálisak ebben az életkorban, szóval a tanárnak kell észnél lennie. Ha elveszti, akkor ajjaj...

2012. febr. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
32%
Hogyha megfelelő titokban tudja tartani mind a két fél , akkor minden belefér abba a kapcsolatba.Nekem volt már ilyen kapcsolatom.
2012. febr. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
87%
A tanulás.
2012. febr. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
84%

Hivatalosan semmi sem fér bele, mert törvény tiltja még felsőoktatási életkorban is fiatal tanár esetén is.


Hogy titokban, az más kérdés, de tényleg észnél kell lenni. Ha a tanár azért vonzódik a diákhoz, mert az felnéz rá (a pedofíliát már nem is említem), az gáz. Ha a diák meg azért, mert imponál neki hogy egy tanár vonzódik hozzá, az meg opportunizmus, szintén gáz, igazából ez nem szerelem, hanem betegség.


Ha viszont a tanár-diák viszony csak egy szerencsétlen körülmény a két ember között, mert mint emberek vonzódnak egymáshoz, akkor legalább etikailag rendben van, ha törvényileg nincs is. Kérdés hogy itt most melyikről van szó.

2012. febr. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Itt most feltétlen ilyen kapcsolatra kell gondolni?
2012. febr. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Utolsó!


Kérlek, akkor magyarázd el, hogy milyen más kapcsolatra is gondolhatnánk?


A kérdésre válaszolva: a mi fér bele egy tanár-diák kapcsolatba? ha úgy érted, hogy néha együtt elmentek valahova, mint magánemberek vagy, mint haverok, akkor TALÁN belefér. De szerintem a puszik meg az ilyesmik nem férnek bele, de ezt már a többiek is megírták.

2012. febr. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
80%

kedves első!?ölelés?milyen már?szerintem nem.xd

annyi,hogy ha év végén,karácsonykor stb. ajándékot ad a diák a tanárnak(mert azt úgy illik)akkor általában kettő köszönöm puszi és ennyi.szerintem ez a normális,és velem is így van.több biztos hogy nem fér bele,és szerintem az már elég undorító,ráadásul törvénytelen és büntetik.14L

2012. febr. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Eggyet értek az előzővel. Max a karácsonyi vagy az év végi ajándékoknál (ha valaki ad ilyet) akkor fér bele két-két puszi vagy egy ölelés, de persze csak udvariasságból.
2012. febr. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Öhmm... Nem úgy értettem a kapcsolatot, hogy párkapcsolat :D Csak azért vetődött fel bennem a kérdés, mert van egy tanárom akit nagyon szeretek. 7 éve csellózom, és ez a tanár akkor kezdte a tanítást, amikor én a csellót, szóval a legelső diákjai között vagyok. Ő egy 28 éves férfi, és ne úgy nézzétek a kérdést, mintha vonzódnék hozzá, vagy bármi ilyesmi. Csak felmerült bennem ez a kérdés, mert elgondolkoztam, hogy mennyire meghatározó személyiség az életemben, és hogy úgy tekintek rá, mintha már szinte családtag lenne. Mindig is nagyon kedves, és korrekt. Amit a legjobban szeretek benne, hogy bármiről tudok vele beszélni. Volt olyan, hogy az egész órámat elbeszélgettük, politikáról, kutyákról, kajákról, mindenről. És annyira szerencsésnek érzem magam, hogy ilyen tanárom van :) Nem kevés gyerek van, aki utálja a tanárait. Nektek van/volt olyan tanárotok akit különösen szerettetek?
2012. febr. 10. 19:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!