Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért érzem magam ettől furán?

Miért érzem magam ettől furán?

Figyelt kérdés
Ma mondtam az osztályban hogy kéne valahol házibulit tartani és megkérdeztem azokat akik jelen voltak, hogy náluk lehet-e. Mostanában észrevettem h az egyik fiúnak tetszem, őt is megkérdeztem és láttam rajta h nem tud nemet mondani és mondat h megkérdezi stb. Most már jövőhétre meg is van beszélve (már ma). Annyira rosszul érzem ettől magam, hogy így irányítom vagy nem tudom.. Mármint sokan leszünk stb. de rossz érzésem van hogy hozzá kell menni.. és nem, nem tetszik, csak haver.
2012. febr. 10. 22:26
 1/4 A kérdező kommentje:
úgy érzem hogy ezzel hiogy "lenyűgöztem", befolyásolni, irányítani tudom.. és ez annnyira rossz, utálom az ilyet...mármint ha ilyen van..
2012. febr. 10. 22:29
 2/4 A kérdező kommentje:

és ha tudom h ez van akkor nem használom ki a helyzetet csak önkéntelenül elkezdek kicsit hidegebben viselkedni, de eközben kicsit vadócan is, csak ilyenkor úgy elgyengülnek hogy irányíthatóvá válnak.. lehet hogy azért van mert még kicsit éretlenül viselkednek ? lehet hogy én csak egy olyanfajta lány vagyok, akinek majd a nagy szerelme olyan lesz hogy nem lehet irányítani hanem majd ő irányít engem? mert végülis én utálom ha a nő dominánsabb.

csak én imádom az osztálytársaimat és imádok velük lenni, ezért szervezünk osztálytalálkozókat, de nem akarom kihasználni őket.. és tulajdonképp nem csinálom azt csak ajj..

2012. febr. 10. 22:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Hat akkor legyek en az elso.

Ne erezd magad rosszul,mert meg nem tettel semmit.Szerintem vard ki a veget,hogy mi fog kisulni.Ha nem akarsz tole semmit,akkor mond meg neki.Tudom,hogy kinos lenne csak ugy odaalni,es elmondani neki(plane ha nem is gondolt ilyenre:))

De ha biztos vagy benne,akkor vard ki a veget,es akkor majd eldontod,vagy majd megbeszelitek.A jovodet illetoen ne itelj a gondolataid alapjan,mert olyan 90% hogy nem ugy fog kisulni,ahogy gondolod.

2012. febr. 11. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Semmi rendkívüli nem történt. Ha valaki tetszik valakinek, akkor nem az az első gondolata, hogy kritizáljon. Ez a vonzalom lényege: olyasmit is szépnek látunk a másikban, amit mások nem feltétlenül. Akár egy gesztust is.

Ha ez egyoldalú, akkor igen, az illető akár irányítható. Persze, ha a másik ezt rossz értelemben kihasználja, az már őt minősíti, előbb-utóbb észreveszik, és nagy valószínűséggel leíródik egy életre.

A te eseted nem ez, csak még feltehetően nincs elég tapasztalatod. És irányítsd nyugodtan, ha ez neki is jó. Nem az irányítás-nem irányítás a vízválasztó, hanem az, milyen célra használod. Nem hiszem, hogy feltétlenül direkt kell megmondani, ha nem tetszik, csak havernak. Lehet úgy viselkedni kíméletesen de határozottan, hogy a másik egy idő után észrevegye: barátság kell, érzelmi viszony nem.

2012. febr. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!