Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kirekesztettnek érzem magam,...

Kirekesztettnek érzem magam, csak mert nem iszom alkoholt?

Figyelt kérdés
Az az igazság, hogy nem vagyok az a kifejezetten társasági lény, vannak hobbijaim és a szabadidőm nagy részét azokkal szeretem eltölteni, egyedül vagy családi körben. Ugyanakkor azért nem vagyok teljesen az a magányos farkas típus sem, van körülbelül 3-4 közeli barátom, akikkel szoktam találkozgatni. Az utóbbi időben egyre inkább úgy érzem, hogy ezzel eléggé egyedül vagyok, a közvetlen környezetemben ugyanis (egyetemre járok) megszokott, hogy mindenki minden hétvégén eljár szórakozni, kocsmákba vagy más szórakozóhelyekre. Részben egészségügyi okokból, részben saját elhatározásból nem iszom, nagyon maximum egy sör fér bele, de igazából azt sem élvezem. Emiatt eléggé kirekesztettnek érzem magam, ugyanis akárhányszor megpróbáltam új emberekkel megismerkedni, mindenki kocsmákba akar elmenni (mielőtt valaki megemlítené, többször is elmentem már másokkal, és nem élveztem, mivel körülöttem mindenki mattrészegre itta magát, én meg ott ültem hülyén), és mintha teljesen mások lennének az elképzeléseink a szórakozásról. Lehet, hogy begyöpösödöttnek tűnök az alapján, amit eddig leírtam, de én sokkal jobban élvezek otthon lenni, filmet nézni vagy társasozni, vagy cukrászdába járni és egyéb hasonló dolgok, de valahogy mégis az tűnik "társadalmilag elfogadottnak", hogy csak és kizárólag ivásból áll a szórakozás. Ez miért van így? Tényleg csak így lennék ezzel? Egyébként lány vagyok és 21 éves.
2012. febr. 10. 08:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetemen ez a divat , minél többször és jobban lerészegedni és kiütni magadat..Keress más társaságot , biztos hogy vannak normálisabb fiatalok is csak nehezebb megtalálni őket mivel nem annyira harsányak mint a kocsmatöltelékek.Azért ne kezdj te is inni hogy megfelelj néhány agysejtpusztító havernak, ha ez neked nem szórakozás ne erőltesd!
2012. febr. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nem terveztem, hogy csak amiatt beálljak a sorba, hogy ezzel megfeleljek másoknak. Biztos, hogy vannak mások is, akiknek nem csak ebből áll a szórakozás, de őket olyan nehéz megtalálni, főleg mivel valószínűleg hozzám hasonlóan ők sem azok az emberek, akik ilyen helyekre járnának. Olvasgattam pár korábbi kérdést, és sokan ajánlják, hogy olyan helyeken ismerkedjek, ahova én szeretek eljárni (cukrászda, könyvtár), de a való életben szerintem ez enyhén furán venné ki magát, mert senki sem megy oda a könyvtárban egy másik emberhez ismerkedni (főleg mivel valószínűleg ő sem azért megy oda, hanem mert dolga van). Régen jártam aikidozni, az egyik közeli barátommal ott ismerkedtem meg, de most dolgozom is az egyetem mellett, ezért nemigen lenne időm eljárni bármiféle klubba vagy ilyen helyekre. Félreértés ne essék, teljesen meg vagyok elégedve a barátaim társaságával, főleg mivel jó barátaimnak tartom őket, és a minőséget fontosabbnak tartom, mint a mennyiséget, de néha jó lenne új emberekkel is megismerkedni, de általában mindig ott ér véget az egész, amikor kijelentem, hogy nem szeretnék elmenni inni, és csodálkozva néznek rám, mintha ez valami természetellenes dolog lenne. :/
2012. febr. 10. 09:11
 3/20 anonim ***** válasza:

Kötelező Közhelyek - Alkesz


http://www.youtube.com/watch?v=jI2WZMAUQ2k



"Émelygés, szédülés,

Füst, és észvesztés,

Péntek este van, beálltunk

Csak azért sem a klotyóba hánytunk"


"20-at hívtam, de 70-en jöttek,

Készen voltak, és a sárba dőltek,

Rekesz sörök, és kannás borok,

Ne keress, mert éppen sz@rok!"


"Csend háborítás van

A szomszédok ezt zörögték

K@rvára nem érdekel,

Mert ezt már el törölték"


"Csend háborítás van!"


"Kopogtat egy csomó jehova

Gyere velem, én se megyek sehova

Megúsztattuk őket a kékfrankosba',

Amibe még lebegett a tabletta"


"Itt az este, és a hangulat!

Kislány, ideje, hogy or@lisan kielégíts..

Én is rókát dobtam az ablakba,

A szomzéd kutya, azt felnyalta..."


" Csend háborítás van

A szomszédok ezt zörögték

K@rvára nem érdekel,

Mert ezt már el törölték"


Csend háborítás van!"

2012. febr. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Antimod ***** válasza:
Keress új társaságot, nem mindenhol természetes. Én is ilyen vagyok egyébként, és még sokan mások is.
2012. febr. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
18%

Szuklatokoru vagy.

Egyszer, ha jol berugnal, nem kottara, hnem csak annyira, h felszabadultabb legyel tuti jol erezned magad es rajonnel, h mertekkel inni, tancolni, bulizni a barataiddal sokkal jobb, mint egy filmet otthon egyedul megnezni.

Nem egy ilyen imerosom volt, h ugy gondolkoott mint te, h uristen, isznak es h ez mekkora bun.

Aztan raereztek az izere es azota nem antiszocok, sokkal kozvetlenebbek, lazabbak.

2012. febr. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy szűk látókörű vagyok (bár mint már említettem, néhányszor elmentem másokkal ilyen helyekre, és nem éreztem jól magam, és a gyomrom miatt sem ihatok, úgyhogy nem tudom, miért kéne erőltetnem olyan valamit, amit nem élvezek), te viszont láthatóan elég nehezen tolerálod, ha valakinek más a véleménye. Ha valakinek az a szórakozás, ha iszik, felőlem tegyen úgy, csupán arra voltam kíváncsi, hogy tényleg annyira természetellenes dolog-e, ha én nem így vagyok ezzel.
2012. febr. 10. 10:15
 7/20 anonim ***** válasza:
7%

Azert, van mert az agyadban benne van, n fuuuj alkohol uristen...

Ezert vagja a gyomrod is.

Azt se tudod milyen erzes igazabol es akkor jossz itt a hulyesegeddel.

Mi ez ha nem szuklatokoruseg?

Egyebkent nem termeszetellees.

De szerintem te is furcsan neznel egy gyerekre ha visszautasitana a potya csokit.

2012. febr. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nézd, nem akarok vitatkozni veled. Volt már egy súlyosabb gyomorvérzésem, de nyilván azt is csak beképzeltem. És nem, nem néznék furán senkire sem ezért, mert van olyan ismerősöm, aki ki nem állhatja a csokit. De nyilván én vagyok a szűk látókörű.
2012. febr. 10. 10:31
 9/20 anonim ***** válasza:
90%
Ott vannak a gondok ha valaki tudatmódosító szerek drogok nélkül (az alkohol is az)tiszta fejjel ép tudattal nem tudja élvezni az életet és még reklámozza is ,hogy ő az okos a menő. Inkább szánalmas még ha el is fogadott bizonyos társadalmi körökben. Nemhiába vagyunk 1millió masszív alkoholista hazája.
2012. febr. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 pelgrim ***** válasza:
Nem te ültél hülyén, hanem azok akik mattrészegre itták magukat.
2012. febr. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!