Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek részegen tényleg...

Szerintetek részegen tényleg őszinte az ember?

Figyelt kérdés
Ha valaki félreérthető dolgokat suttog, vagy azt mondja, hogy szeret és mindeközben illuminált állapotban van, az tényleg őszinte, vagy nem? A "sztoritól" függetlenül is alkothattok véleményt.
2012. febr. 11. 11:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
2012. febr. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm, elolvastam ezeket is. Most MÁS véleményekre vagyok kíváncsi, nyilván azért tettem fel a kérdést.
2012. febr. 11. 12:01
 3/16 anonim válasza:

előbb volt egy hasolnó kérdés facebokos témával hogy ott vallottak neked szerelmet részegen.

ott is megkaptad már a válaszod :P

2012. febr. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
*hasonló
2012. febr. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

A részeg ember nem hazudik... ...kivéve ha szexhez vagy további alkoholhoz juthat a hazugságon keresztül.


Szerintem ez az alapigazság. :)

2012. febr. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Válaszokat kértem, nem feltételezéseket, amik szerint hülye vagyok és nem olvastam el a kapcsolódó kérdéseket, vagy kétszer tenném fel ugyan azt a kérdést...De neked is köszönöm, hogy vetted a fáradtságot, viszont tévedsz.
2012. febr. 11. 12:03
 7/16 anonim válasza:
Szerintem inkább csak szókimondóbb.
2012. febr. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
ohh akkor kérem szíves elnézésedet :P
2012. febr. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

"Válaszokat kértem, nem feltételezéseket, amik szerint hülye vagyok és nem olvastam el a kapcsolódó kérdéseket, vagy kétszer tenném fel ugyan azt a kérdést...De neked is köszönöm, hogy vetted a fáradtságot, viszont tévedsz."



A válaszok mindegyike csak egy szimpla feltételezés, amíg nem bizonyosodsz meg annak helyességéről vagy helytelenségéről. Egyébként, hogy válaszoljak a kérdésedre is: a részeg ember őszinte abban amit szeretne, viszont a hazugságok árán jut el oda. Tegyük fel, hogy szexuális aktust akar létesíteni veled - persze ez józan állapotban is igaz - és vagy kimondja, vagy elkezd flörtölni veled s hazugságok árán eljut oda, vagy nem. A részeg embert ignorálni kéne s nem komolyan venni.

2012. febr. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Az említett jellegű feltételezésekre gondoltam, ettől függetlenül igazad van.
2012. febr. 11. 12:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!