Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Részegen az ember őszinte,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Részegen az ember őszinte, vagy nemtörődöm?

Figyelt kérdés

Az egyik ismerősöm vagyis az ismerősöm ismerőse mondjuk így, hogy ha az ismerősömmel találkozok sokszor Ő is ott van, hozzám sem szól azon kívül, hogy "szia" meg amúgy is csöndes, de amikor buli volt, és az alkohol hatása megjelent, oda jött hozzám beszélgetni, és mondta, hogy nagyon csinosnak talál, és milyen szép vagyok, meg milyen aranyos.

Én nem voltam annyira részeg aztán meglepett a dolog, és megkérdeztem, hogy komolyan mondja-e ezt, és mondta, hogy teljes mértékig komolyan mondja.


Most akkor hogy is van ez?

Amikor valaki részegen ilyeneket mond, akkor bátor, és kimeri mondani amit érez, gondol, vagy úgy van vele, hogy leszarja, ki az, és kinek mondja ezeket?


2011. szept. 17. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindkettő.
2011. szept. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Részeg ember igazat mond..°0
2011. szept. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

is-is

de igazat azt igazad mond!

2011. szept. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A részeg ember azt mondja amit éppen gondol! Ez lehet igaz is meg nem is, emberfüggő én pl néha olyanokat össze tudok hazudni részegen h utána ég a fejem :S Am meg a részeg ember mindenkit szépnek lát de ez nem azt jelenti h nem vagy az!!!
2011. szept. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
utolsónak van igaza. Bár a részeg emberek között is van különbség, épp ezért nem lehet általánosítani. A részeg hőbörög, kötözködik, csupa olyat mond, amit nem is gondol komolyan. Csak játsza a fejét érted :D
2011. szept. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!