Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Sopronban milyen a diákélet?...

Sopronban milyen a diákélet? (nyme)

Figyelt kérdés
NYME-re szeretnék menni és érdekelne, hogy vannak ott jó szórakozóhelyek, illetve a Nyugat-Magyarországi Egyetem tanulói hova járnak? :)
2012. febr. 11. 23:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Olyan diákélet van ott, amilyenben nem lehet részed akárhol.

[link]

Jómagam a Miskolci Egyetemet képviselem, de közösek a gyökereink és ugye volt szerencsém élvezni a vendégszeretetüket. Ha megérintenek a diákhagyományaink, nem fogod megbánni a döntést.

2012. febr. 12. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Előttem szólónak Jó szerencsét!

Jómagam Sopron képviseletében írok!

A hagyományaink őrzésével nem csak egy csoport tagja leszel, hanem olyan barátokat szerezhetsz, akik talán életed végéig elkísérnek!

Szórakozóhelyből nálunk bőven akad, hiszen Sopronban az egy főre jutó vendéglátóipari egységek ( esetünkben érdekelt kocsmák) száma a legmagasabb :)

Nézelődhetsz egyébként neten : Colosso, Mirage, Club 54, Zanza, esetleg a free.

Egyetemi kávézónk a Green is tártkapukkal vár. Közvetlenül az egyetem , illetve az UK RK kollégium mellett. A VUK és LUK kollégiummal szemben található a Mirage és a CLUB 54 is, de az alagsorban találod a -1-et ( Minusz egy elnevezésű szórakozóhely).

Remélem tudtam segíteni!

2012. febr. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A másodiknál kívánni se kívánhattam volna jobbat. :) Nagyon jónak tűnnek ezek a szórakozóhelyek, a green café árai meg hihetetlenek. Ezúton eldőlt, hogy a NYME-KGK karára adom be a jelentkezésem első helyen. :D Kedves második, Te melyik koliba laksz? Tudnál róla mesélni? :)
2012. febr. 12. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!