Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ki a jó nénikém zörög?

Ki a jó nénikém zörög?

Figyelt kérdés

22.30-kor is mikor ALUDNI próbáltam, szekrényt tologatott valaki. Jó erősen rátolta a padlóra. És nem egyszer fordult ilyen elő, van hogy karácsony napján se képes abbahagyni eme tevékenységet, meg golyókat görget. Én a felső szomszédra tippelek de anya azt mondja sosincs otthon.

18/N


2012. febr. 12. 08:58
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem NEM szekrényt tologat, hanem kihúzza az ágyat, hogy tudjon valahol aludni, azzan a kerekeit hallad, nem golyókat. Azt azért nem lehet elvárni senkitöl, hogy a paldón aludjon, mert téged zavat, ha megágyaz.
2012. febr. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Á, értem, szóval napközben is kihúzza az ágyat? Mert napközben is szokott "zörögni".
2012. febr. 12. 09:03
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

XD Én ehhez még nem vagyok jól, de vicces vagy...:D

Balatonon is ilyen egymásfeletti házakba szoktunk lakni, ott is mindig zörögnek, de hogy mikor az rohadtul nem érdekel, csak az hogy sokat zörögnek, valószínű a kisgyerekek miatt. Ja, meg pattognak is. Szerezz be füldugót, mást nem igazán tudsz tenni. Hülyén jönne ki, hogyha feljelented, hogy zörög. :)

2012. febr. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Napközben is elöfordulhat, hogy kicsit le akar feküdni, vagy esetleg olyan foteljuk an, ami görgös és akkor már meg is van, hogy mit hallasz.
2012. febr. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor üdv a h.lye szomszédos klubban! :-)


A mi szomszédunkban pedig vagy pontban 6-kor vagy előbb elkezd a gyerek üvölteni tutul, sikogat, vagy legózik, vagy sípot fúj stb. Erre riadunk fel álmunkból, mivel a hálószobánk mellett van az ő nappalijuk.

A gyerek(ek) ovisak, ja és megjegyzem nem a szomszédunkban laknak, a szomszédaink a nagyszülők de a gyerekek nagyrészt vagy itt alszanak náluk, vagy már hajnalok-hajnalán hozzák őket a szüleik és itt vagy náluk a nagygyűlés oviba-munkába indulás előtt, és rihegnek-röhögnek, ordibálnak stb.

Már a hócipőnk tele van az egésszel. Ez hétvégén is ugyanígy van. Mert hétköznap még annyira nem is érdekelne a korai ébresztés hisz mi is megyünk dolgozni, de szombat-vasárnap hajnalban azért az sok!

Mit javasoltok? Hogyan kérjük meg őket hogy kussoljanak végre??

A párom már átment szólni nekik egyszer, az öreglány azt mondta ha nem tud aludni akkor feküdjön le egy másik szobában (!), vagy aludjon délután (!).

Hol? a gyerek mellett aludjunk? vagy a nappaliban ahol nincs semmi kihúzható? esetleg költözzünk ki a földre? vagy délután aludjunk a munkahelyünkön?

Annyira elegem van belőlük.

2012. febr. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én felső szomszédom este 9-kor kezd porszívózni, tologatni a bútorokat, és féltizenegykor mélyládázni,úgy hajnali kettőig, mivel padlólap van náluk, minden hallatszik, a mélyláda rezgése meg a falon jön át, még az ágyunk is remeg. Ott is van görgetés, mert vannak macskák és kutya is, akik gondolom labdáznak, azután hangos csattanással mennek neki a fűtőtestnek. Az előttük lakóknak pedig a gyereke "döngött" esténként órákon át a padlón, nagyon későn aludt el. Sajnos ez van ha az ember közösségben lakik.
2012. febr. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A felettünk lakó meg rendszeresen teli torokból üvöltve énekel, de nagyon rosszul, és szent meggyőződése, hogy jó a hangja. Valami nagyon nehéz bútor tologatása nálunk is játszik. Persze ha meg kell ágyaznia, akkor tegye, de ha ehhez nehéz bútorokat kell tologatnia percekig, akkor ágyazzon meg este tíz-tizenegy előtt..
2012. febr. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!