Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Ha nekem valaki a nénnyém...

:) :) :) kérdése:

Ha nekem valaki a nénnyém (nagynéném, nénikém, nem tudom ki hogy hivja :D), akkor én ki vagyok neki? Ugyértem pl:Keresztanya és keresztlány, stb.

Figyelt kérdés
2011. jún. 8. 08:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Unokahúg vagy unokaöcs. Az unokatestvér pedig a nagynénéd gyereke, arra is szokták használni az unokahúg, unokabáty, stb elnevezést, de eredetileg a nagynéni/nagybácsi testvérének a gyereke az ő unokahúguk vagy unokaöccsük.
2011. jún. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
unokahúga, unokaöccse (attól függően, hogy milyen nemű vagy :))
2011. jún. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Nénnyének vagy nyénnyének nem hívják sokan max gyerekek vagy ostoba falusiak..egyik se legyél :D
2011. jún. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Utolsó, Te gondolom marha okos felnőtt vagy...vagy bunkófejű városi...Lődd le magad!
2011. jún. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Falusi vagyok :D és nem lövöm le magam :DDD

De téynleg ne mondja ezt mások előtt, mert lehet cikin jön ki

2011. jún. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem vok se kicsi se ostoba falusi :D,és nállunk mindenki igy mondja..am nem vagyok m.o.-i..
2011. jún. 8. 22:12
 7/10 anonim ***** válasza:

"Gombocz Istvan válasza:


attól h falusi valaki már ezvan? büszke vagy h te a tehenet is lilának hiszed? szép(Y)"


Rólam beszélsz?? :D Ki említett neked hogy lilának hiszem ?? :D amúgy meg büszke lennék rá igen :D ahogy ara is ha törlik a válaszod, meg persze enyém is, de még látod előtte :DXD

2011. jún. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én ezt a választ nem is láttam :D biztos törölték mielőtt elolvastam volna :D
2011. jún. 17. 09:44
 9/10 anonim ***** válasza:

Aha, törölték még párórán belül :)

Elég vicces ...nem értem miért vannak ilyenek, akik belekötnek a másikba ok nélkül :/

Mert szerintem látszott h nem kötekszem, csak mondok vmit normálisan....mer ne lehülyéztelek és úgy szóltam, hanem csak szóltam..na midnegy :D

2011. jún. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Értem,de te melyik válaszoló is voltál?vagy mit irtál?(ha te voltál akinek törölték a komiját)
2011. jún. 18. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!