Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A zsidók miért nem köszönnek?...

A zsidók miért nem köszönnek? Tilos nekik?

Figyelt kérdés
Költözött egy zsidó család a házunkba.Amúgy is sok rájuk a panasz,mert egyáltalán nincsenek tekintettel a többi lakóra semmiben,éjfélkor hifi döng,a névre szóló parkolóba más helyére állnak rá stb de ami kifejezetten irritáló hogy SOSEM köszönnek!Ha az ember rájuk köszön magázva,hangosan,akkor is szó nélkül elmennek mellette.Ezt az arrogáns lekezelő viselkedés máshol is láttam tőlük.Ez náluk kötelező dolog vagy ennyire lenézik a gojokat(nem zsidókat)hogy még csak nem is veszik emberszámba őkeT?
2012. febr. 13. 09:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
29%
Lehet hogy csak nem vagy szimpatikus. Én se köszönök annak aki nem szimpatikus. Lehet parasztság de ne kelljen már mindig mindenkinek megfelelni.
2012. febr. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem szimpatikus a szomszéd, de köszönök neki, alapvető udvariasság is van a világon.
2012. febr. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
79%
Lehet , hogy semmi köze ,ahhoz , hogy zsidók ? Erre nem is gondolnál ?
2012. febr. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
82%

Első: Mi az hogy nem köszönsz annak aki nem szimpatikus?


Akkor egy munkahelyen sem köszönsz annak aki nem a haverod?


Jó sok intelligenciával megáldott az ég.

:D

2012. febr. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
83%

Ez nem attól van, hogy zsidók. Nekem több zsidó ismerősöm van, egyikükkel sincs semmi ilyen probléma. Köszönnek, normálisak.

Egyszerűen az a család bunkó. De ha román, cigány vagy magyar lenne, valószínűleg akkor is bunkó lenne. Nem ettől függ.

2012. febr. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
92%

Nekünk is volt olyan,nem zsidó lakótársunk,aki nem köszönt senkinek és nem is fogadta senki köszönését.

Akiket én ismerek zsidókat,azok sokszor előre köszönnek.

Intelligencia kérdése.

2012. febr. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez a "bunkó szomszéd" sajnos elég általános jelenség Magyarországon függetlenül az etnikumoktól.
2012. febr. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
61%

Hát nem értik egyszerűen amikor azt mondod nekik, hogy helloszija


Legközelebb mondjad nekik azt hogy Shalom!

2012. febr. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
87%
Én azt tapasztaltam, hogy köszönnek. Sok zsidóval találkoztam már, de nincs olyan, hogy nem szabad nekik köszönni. Akikről írsz, talán valami szokatlan okból nem köszönnek vissza, ami nyilván nincs összefüggésben az etnikai hovatartozásukkal.
2012. febr. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
61%
Lehet, hogy aztért, mert városból jöttek, és nem tudfják, hogy vidéken még mindig mindenkinek illik köszönni.
2012. febr. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!