Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Albérlethirdetésünkre jelentke...

Albérlethirdetésünkre jelentkezett egy olyan lány, akit NAGYON nem bírok elviselni, hogy kellene szépen leráznom?

Figyelt kérdés

Mit találjak ki, hogy miért ne jöjjön hozzánk lakni?

Csak ciki, hogy azt mondom, nem aktuális, a hirdetések meg mégis fenn maradnak a neten..

Tudom szemét vagyok, de ő is sokszor az volt velem, nehogy már ilyenkor legyek csak jó, ha baj van..

Segítsetek kérlek!


2012. febr. 15. 12:34
 1/7 anonim ***** válasza:
annyit mondj neki, hogy még jön pár jelentkező az albira.. ezek után választod ki a neked szimpatikus emberkét, ennyi :)
2012. febr. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 ava87 ***** válasza:

Nagyon ritka az, hogy valaki veszi a fáradságot, és a már nem aktuális hirdetését leveszi a netről. Tavaly, amikor új albérletet kerestünk, legalább hat helyen azt mondták telefonon, hogy bocsi, már ki van adva. Gondolom nem kamu volt, mert már amikor annyit mondtam, hogy a hirdetés miatt telefonálok, azonnal rávágták, hogy nem aktuális már.

Ezzel nem arra akarlak bátorítani, hogy hazudj, csak éppen elég megszokott dolog, hogy egy már nem aktuális hirdetés fent van egy darabig a neten.

2012. febr. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 borcsi02 ***** válasza:

Vagy csak annyit mondj,hogy egy közeli barátod is bekerült a képbe,és nagy valószínűséggel őt fogod befogadni,mert régóta jóban vagytok.

Szerintem ez elég indok ahhoz,hogy elfogadja,ez lenne a normális.

Az,hogy kint marad a hirdetés,az meg már mellékes.Nehogy már miatta görcsölj:)

2012. febr. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mondd, hogy családi okok miatt nem aktuális.


Ennél nem kell se többet se kevesebbet.

2012. febr. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
megkérdezném, miből gondolja, hogy lakva kijöttök egymással, ha eddig sem bírtátok egymást??
2012. febr. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyenesen az arcába mondhatod, hogy nem szeretnél vele lakni a múltban történtek miatt.
2012. febr. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Napkiraly ***** válasza:
mondd neki hogy elsején költözhet mert mostmár nem fogy a patkányméreg, tehát megdöglött az összes
2012. febr. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!