Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hallottatok már a kulturális...

Hallottatok már a kulturális kreatívokról?

Figyelt kérdés
2012. febr. 15. 16:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Hallottam, voltam is a második filmforgatáson.

Szerintem egy nagy semmi.

Attól még, hogy nem ért egyet sok ember azzal, ami a világban folyik, attól még minden "kulturális kreatív"-nak tekintendő személy teljesen más és más célokat követ.

Azaz a megoldást a problémára is másképp gondolja, és ezeket nem lehet összeegyeztetni.

2012. febr. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szerintem az már egy jó pont, ha egyáltalán KERESIK a megoldást. Nem csak nyavalyog az ember, hogy nemteccikarendszer...

Majd a sokból kialakulhat valami, a semmiből biztos nem...

Ha mindig mindenki nyugodtan ült volna a seggén, amikor nem tetszett valami, akkor még mindig ülnénk a barlangunkban (ami nem feltétlenül rossz minden szempontból)

Vagy a fán:)

2012. febr. 15. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!