Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Fülhallgatót cseréltünk, de...

Fülhallgatót cseréltünk, de nem volt korrekt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Vicces volt a helyzet, de nem érzem tisztességesnek, és lelkiismeretfurdalásom van miatta. A lényeg annyi, hogy kb. ötmilliomodik fülesemet teszem tönkre, általában mind ilyen 1000 forint alattik. Most anyu szerzett nekem egy narancssárga példányt, amit az egyik csajszi rögtön ki is szúrt, és hogy mennyire nagyon tetszik neki, nem-e cserélünk. Én ilyenekre kapásból nemet mondok, de megfordult a fejemben, hogy neki iPod fülhallgatója van, és hogy milyen jó lenne megint, mert nagyon szerettem, (nekem is Apple telefonom van, és kettőt is tönkrecsesztem már sajnos.) és még használtan sem olcsó... Aztán végül csak elcseréltük. Sajnálom szegény lányt, mert ez nem volt korrekt. Szóljak neki, hogy cseréljük vissza? Nálam egy ilyen gagyi füles max. egy hónapig tart, de már akkor is kiesik a bele, a csajszinál sem fog pár hónapnál tovább tartani szerintem. Arról meg nem is beszélek, hogy mi lesz, ha az övét is tönkrecseszem. =(
2012. febr. 15. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Túlreagálod az egészet. Lehet az ő fülhallgatója meg egy utángyártott Apple füles volt, az se húzza ki fél évig. Ha neked is tetszik meg neki is, mi a probléma? Hagyjad had örüljön.
2012. febr. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Neem, biztosan nem az, karácsonyra kapta az iPodot, azóta megvan neki, és tökéletesen, és élesen szól. Ha úgy vesszük, értékileg kb. 2-4 ezer forintot bukott vele a lány, és én leszek a hibás, ha hamar elromlik akármelyik is. =(
2012. febr. 15. 21:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Figy. Túlparázod az egészet. Ő akarta, ha elromlik, az ő baja. Amúgy nem azért, de az ipodhozt ingyen adják a fülhallgatót (együtt a töltőkábellel meg mittomén még mivel), ergó neki az ingyen volt. Nyugodj meg tényleg.
2012. febr. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Még jó, hogy ingyen adják mellé, mive az gyári tartozéka neki. (nem ingyen adják, hanem az ára benne van az ipod árában)


Kérdező: Ha havonta cserélsz fülest, nem értem miért nem veszel egyszer egy jobbat és használod 1 évig? Egy néhányezer forintos Sennheiser keresztbealázza az ipod fülest.

2012. febr. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!