Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Jobb lett volna nem felvenni...

Jobb lett volna nem felvenni a kereszténységet?

Figyelt kérdés

Ezt a kérdés egyben vallási,nemzeti és politikai!

Több topicba is kiírhattam volna.


Lehetséges,ha a magyarság nem veszi föl a kerszténységet,akkor kevesebbet szenved?!

Ha mégis felvette-lehet,hogy nem kellett volna vért ontani a török ellen európáért-talán kiegyezhettünk volna!



2012. febr. 16. 15:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Abban az időben szinte biztos hogy ez volt a helyes lépés, mivel ez egy kapocs volt Európával, sőt talán az egyetlen. Viszont akármit kért/utasított az egyház (ezzel nem vagyok tisztában), szerintem arra kellett volna törekedni hogy minél kevesebb ősi emléket, főleg az írottatak pusztítsanak el. Akár összegyűjthatték volna amit tudtak és el is zárhatták volna vagy valami.


[szerintem]

2012. febr. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
*írottakat
2012. febr. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!