Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az intézetis srácokkal hogyan...

Az intézetis srácokkal hogyan lehet felvenni a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Szeretnék velük beszélgetni, érdekel milyen az életük és mennyire igazak a sztereotípiák, amiket hallani.
2011. júl. 11. 19:42
 1/8 anonim válasza:
Miért van az, hogy már többször is láttam itt ezt a kérdést? Szerintem te egy beteg ember vagy inkább, aki az ilyen szerencsétlen gyerekeket akarja becserkészni.
2011. júl. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ha nem vagy sem barát, sem rokon akkor nem beszélhetsz velük.

amúgy meg semmi értelme..nem tudom mi ebben a szórakozás... van ennél leglább 50 érdekesebb dolog a világon.

amúgy meg ezt a kérdést szerintem nem ebbe a kategóriába kellett volna tenni.

2011. júl. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Első:) Talán azért mert itt éled az életed?

Egyszer tettem fel, akkor más kategóriában, de nem kaptam választ.

2011. júl. 11. 19:45
 4/8 anonim ***** válasza:
te fiú vagy vagy lány?
2011. júl. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Jujj, de visszavágtál:) Bárcsak lenne annyi időm..


Én ebben a kategóriában láttam többször, kár szépíteni. Menj egy egy intézetbe, és ott kérdezősködj. Ott többre mennél, ezt te is sejted gondolom.

2011. júl. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nehéz sorsuk van az intézetis gyerekeknek, nem kéne ezzel poénkodni!
2011. júl. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem fognak csak úgy beengedni, ha bemész egy intézetbe... az nem állatkert! Vagy van ilyen ismerősöd, családtagod, és akkor tudsz velük beszélni, esetleg szakmabeli vagy és akkor dolgozhatsz velük, de amúgy esélyed sincs rá! A sztereotípiákról meg annyit, hogy legtöbbször igazak, de van amikor nem!
2011. júl. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 yuda ***** válasza:

Sok évet dolgoztam intézetis gyerekekkel, már nem -de ha olyan kérdésed amire tudok válaszolni, tedd fel!


Valóban igazuk van akik azt írják, hogy nem állatkert az intézet, hogy valaki bemenjen és megbámulja őket- ők is ugyanolyan emberek, mint bárki más..van köztük ilyen is ,olyan is- elsősorban elhanyagoló szülők tehetnek róla, hogy ott vannak, de ahány ember, annyi eset- valóban tévedés lenne általánosítani.

2011. júl. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!