Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hiszel abban, hogy petícióval...

Hiszel abban, hogy petícióval el lehet indulni egy bizonyos ötlet eltörlésének útján?

Figyelt kérdés

Bármilyen témában,pl. ne szűnjön meg az meg az.

[link]

És itt a petíció.:

[link]


2012. febr. 17. 15:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Természetesen ige, erre példa is volt nemrégiben a 300-ft-os vizitdíj ha még emlékszel az is petícióval indult és népszavazás lett belőle.

De olyasmiben mint pl a felsőoktatás keretszáma nem lehet változtatni, azt a kormány határozza meg, és mivel kétharmados többségnél az ellenzék sem tehet semmit csak figyel és a tv-ben veri a mellét én jobban csinálnám.


A fent linkelt esemény szörnyű, és sajnos igaz. Pontosan azért nyomják a sok népbutító marhaságot mindenhol, média internet stb hogy az emberek az ilyet ne vegyék észre és ne tehessenek ellene semmit.

2012. febr. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én is aláírtam a peticiót de igazából nem értem, hogy ha most meglesz a 750ezer név+email akkor mégsem létesítik azt az óriási vízi erőművet??:PP

ez hogy működik pontosan? (amúgy észrevehető hogy jelentős százalékban magyarok írják alá.........:))

2012. febr. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én is aláírtam már, szörnyű, amit művelni akarnak. A Föld így is haldoklik. :(
2012. febr. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!