Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nagyon gáz, ha kijelentem a...

Nagyon gáz, ha kijelentem a leendő lakótársunknak, hogy a pasiját ne hozza fel az albérletbe?

Figyelt kérdés

Ketten keresünk most az albérletünkbe egy harmadik lányt és nem szeretné egyikünk sem, ha leendő lakótársunknak, ha van pasija, itt kelljen kerülgetnünk, meg hogy itt aludjon minden második nap.

Régebben laktunk így egy lánnyal, voltak belőle problémák, engem zavart, én barátom sosem aludt itt, ha lányok is itt voltak..

Szóval szerintetek gáz, ha aki jelentkezik, ezt elmondom?


2012. febr. 23. 12:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem gáz, valaki vagy alkalmazkodik a szabályaitokhoz, vagy keres másik albérletet. Jogotok van ilyen kitételt szabni, bár én nem értek vele egyet, és biztosan nem költöznék ilyen albérletbe.
2012. febr. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem meg gáz. Inkább azt beszéljétek meg, mikor hozhatja fel a pasit. Ezt két-három napra előre jól be lehet osztani. Pl. ti épp moziba mentek, vagy még nektek vannak óráitok, vagy mittudém. Az viszont teljesen érthető, hogy a pasi nem lehet ott állandóan, senkinek sincs kedve azt bámulni, hogyan enyelegnek a szomszéd ágyon.
2012. febr. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát, végülis egyenes út, inkább előre, mint menet közben.

Rossz tapasztalatod lehet, rögtön erre gondolni..Normális emberek közt ez nem lehet probléma, hogy valaki nem alkalmas időpontban és körülmények közé menjen légyottra, hm.

2012. febr. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem gáz. Én sem örülnék neki, ha egy vadidegent kéne kerülgetnem. Hát még ha el is enné előlünk a kajánkat. Vagy nem rohangálhatnék egy szál törölközőben, mert ő éppen ott van. Az sem megoldás, ha akkor viszi fel, amikor ti nem vagyrok otthon, gondolom nem akarod, hogy esetleg kedvük támadjon a te ágyadban hancúrozni.

Szóval nem. El lehet menni a sráchoz is.

2012. febr. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat mindenkinek.

3-as, igen rossz tapasztalatom van, kolis "emlékek"..

2012. febr. 23. 16:07
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha én egy pasival laknék mondanám neki hogy hozzon fel nyugodtan csajt csak akkor vágjuk közösbe :D

21/F

2012. febr. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
jól van egy pasi szemszögéből nyílván más:D
2012. febr. 24. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!