Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a Lélekpillangó? A Lélekpil...

Mi a Lélekpillangó? A Lélekpillangó meséje tetszik nektek?

Figyelt kérdés

2012. febr. 24. 06:02
 1/3 Sz. Kiss Judit válasza:
Számomra a Lélekpillangó jelenti azt, amit mindig is kerestem. A Szeretet legmagasabb, valódi minősége, maga a Forrás. Bennünk lakik kezdetektől fogva. Ha úgy tetszik,testben mindannyian szikomorfák vagyunk.Lelkünk pedig bebábozódva várja, hogy felröppenhessen végre.Felébredni, pillangóvá válni...:)
2012. febr. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Azt hittem karácsonykor csak a szeretteimtől kapok ajándékot, de ami december végén elindult, az maga a csoda. Naponta olvasom a mesét és elsők között jótékonykodtam vásárlásommal. Odamentem és szavaztam Biegelbauer Palira. Ha már fény, akkor egy fényadó nyerjen?! :) UGYE???

Milyen a mese? alig várom mi a folytatás és mi lesz ebből, hova nőőőőőő még :)

2012. febr. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Számomra nagyon kiábrándítóak. Főleg az utolsó hírlevelük. Idézet ebből " Hiányzol! Tudod hogy honnan? A jótékonykodók listájáról!

Szavazatoddal már segítetted azt a nagy író-gondolkodót, akinek munkássága példa értékű az életedben! Azonban még nem vásároltál a Lélekpillangó jótékonysági akciójában a tudáscsomagból. "


Majd ha úgy érzem, hogy számomra ez a csomag tényleg képvisel értéket, akkor megvásárolom és nem kell ilyen jellegű pénzhajhász leveleket küldözgetni csak azért, mert én még nem vettem meg. Ráadásul a hírlevélről sem tudok leiratkozni, hiába kattintok a hírlevélben az erre mutató linkre.

Ez az én saját véleményem a lélekpillangóról.

2012. márc. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!