Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha elhívok egy srácot moziba,...

Ha elhívok egy srácot moziba, lehet, hogy azt gondolja, hogy tetszik nekem és hogy randira hívom?

Figyelt kérdés

SZeretem a filmeket, de nincs kivel moziba járnom, mert a barátnőimet csak a csajos filmek érdeklik, én meg a normális (már bocs) filmeket szeretem, és van egy srác, akiről tudom, hogy szintén filmkedvelő, és szívesen járnék vele moziba, mert egyedül nem akarok.


De félek, hogy félreértené, és azt hinné, hogy nyomulok, vagy ilyesmi (egyébként nem annyira ismerjük egymást)... Én csak mozipartnert akarok, semmi többet.


2012. márc. 2. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:

"Szia, kvara nem vagy az esetem de azert eljossz velem moziba?"

haat nem tudom:p

2012. márc. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

hát nem épp így gondoltam :D


de nincs olyan ismerősöd akivel van valami közös érdeklődésed? mondjuk ha futni járnék és egyedül unnám, és lenne egy srác aki szintén fut, és megkérném, h fussunk együtt, azt is félreértené vagy mi?

attól, h a mozi gyakran randik helye, nem kell egyből erre gondolni...

2012. márc. 2. 22:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Hat hivd el es tedd hozza hogy nem randira hivlak, csak fimlet nezni.Egyenes es felreerthetetlen.
2012. márc. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!