Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Japánban vannak zsidók?

Japánban vannak zsidók?

Figyelt kérdés
2012. febr. 24. 18:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ott dolgozó amerikai üzletemberek biztos vannak. Az ő küzdősportjuk a jew-jitsu.
2012. febr. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ezalatt arra gondolok, hogy az illető Japán, de zsidó.
2012. febr. 24. 18:38
 3/11 anonim ***** válasza:
Elméletileg lehet, ha odamenekültek annak idején. Gyakorlatilag pedig még egy zsidóval sem találkoztam Japánban. Igaz,hogy nem is voltam még Japánban. :-)
2012. febr. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

zsidók mindenhol vannak:

[link]

2012. febr. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
És olyan aki tényleg Japán? Mandula szem.. érted.
2012. febr. 27. 19:10
 6/11 anonim ***** válasza:

ha keverednek, akkor már lesz vágott szemük ...

megtudhatom, h miért foglalkoztat ez annyira?

2012. febr. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mert én tudtommal Japánban nincsenek zsidók, de találkoztam egy együttessel, akik szívesen hordozzák magukon a zsidó csillagot (főleg az énekes).
2012. febr. 28. 19:50
 8/11 anonim ***** válasza:

fölöttébb gyanús ...

zsidó maffiáról biztosan hallottam Japánban is, aztán onnan egy kis lépés, hogy egy együttes hátszelét biztosítsa ...

2012. febr. 29. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Nincs „zsidó maffia”. A maffia szerkezeti felépítése nem engedi meg, hogy zsidó tagja legyen. Attól, hogy minden maffiacsoport bűnszervezet, még nem lesz minden bűnszervezet maffiacsoport, még attól sem, ha ma oly' divatos a legutolsó bolti tolvajt is lemaffiózózni.
2012. febr. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"A maffia szerkezeti felépítése nem engedi meg, hogy zsidó tagja legyen." - ezt kifejtenéd bővebben?


... meg azt is megmagyaráznád, hogy a maffiacsoport miben több egy bűnszervezettől? (mert számomra nem sok különbség van)

2012. márc. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!