Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Autós oktatás: hogy fogom...

Autós oktatás: hogy fogom végig csinálni, ha egy alkalmat is alig bírtam ki mellette?

Figyelt kérdés

Az autós oktatóról van szó, állítólag, ha mást keresek, az is nagy valószínűséggel ilyen szörnyen primitív lesz. (Ha van kivétel, annak tisztelet!)

Az a tipikus dörzsölt nagymenő, hangos, magabiztos, játssza az eszét, jópofizik, vagánykodik, tapintatlan barbár módjára letámad magánjellegű kérdésekkel, semmi tisztelet, jó érzés nincs benne, egyfolytában poénkodni próbál, de a "színvonalas" humora csakis a szex témakörére terjed ki.

Utálom az ilyeneket, és ebben a szakmában tobzódnak. Ha valaki tud normálisat, az kérem, szóljon. (Bár valószínűleg a kulturáltabb fajta nem áll oktatónak.) Mégegyszer mondom, tisztelet a kivételnek.


2012. febr. 24. 19:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
7%
Hát szerintem nem találsz normálisat.
2012. febr. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ha Székesfehérvár környékén laksz tudok egy normálisat. :)
2012. febr. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ja, bocs, elfelejtettem írni, hogy "Butapesten". :D
2012. febr. 24. 20:12
 4/15 anonim ***** válasza:

Én is így voltam ezzel, ezért iskolát váltottam. Ha kell, addig válts, amíg nem találsz megfelelőt.


"Bár valószínűleg a kulturáltabb fajta nem áll oktatónak" Azért itt megjegyzem, hogy te sem lehetsz valami intelligens, ha ilyet írsz. Azért, mert az alma, amibe beleharaptál rohadt volt, már az összes az?!

2012. febr. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, két mondatom is elkerülte a becses figyelmedet:


"Mégegyszer mondom, tisztelet a kivételnek."

"(Ha van kivétel, annak tisztelet!)"

Ezeket írtam a nyitóban.

Ezzennel az intelligenciámra való megjegyzésedet figyelmen kívül hagyom.

A tanácsot köszi. De elég költséges ez a suli váltogatás, meg mindig új autót megszokni.

2012. febr. 25. 01:04
 6/15 A kérdező kommentje:
ezzennel = ezennel
2012. febr. 25. 01:05
 7/15 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, láttam a tiszteletet a kivételnek, de azért mégis... :) Csak egy oktatót ismersz, elesleges általánosítani.

Mindegy is, szerintem megéri váltani. Legalábbis én nem bántam meg. Mondjuk én fiat linean kezdtem és suzukin folytattam, sokkal jobb volt egy kis autón megtanulni vezetni. Te döntöd el, de ha nem akarsz váltani, akkor marad a sopánkodás meg a szexorientált proli oktató.

2012. febr. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Igazad van, hogy mindenképpen váltani kell, de nem csak ezt az oktatót ismerem, ott vannak még a haverjai (kollégái), meg a többi tanulótól érkező panaszáradat. És attól félek, hogy csöbörből vödörbe kerülök.
2012. febr. 25. 23:31
 9/15 anonim válasza:
Melyik sulinál vagy budapesten?
2012. febr. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Jaj nem! Én nem oktatóra gondoltam, hanem iskolára!

Oktatót ugyanabban az intézményben én sem váltottam volna, ez érthető. Én egyenesen autósiskolát váltottam a rutin kellős közepén. :)

2012. febr. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!