Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Vajon elmenjek ilyen helyzetben?

Vajon elmenjek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Lehet hogy rossz kategóriába írom de nem nagyon tudtam eldönteni hogy ez hova illene.

19 éves lány vagyok van egy barátnőm ő most lesz 20 éves, és ő olyan eléggé nudista jellegű tehát ő otthon mindig meztelenül van kivéve ha megy át hozzá valaki, de ha közeli barát megy akkor marad úgy.

3 hét múlva lesz a szülinapja és egy bulit akar szervezni szűk baráti körben csak csajos buli lenne és ugye ő ezt úgy akarja hogy nudista buli legyen tehát mindenki meztelenül mert elég sok ilyen nudista ismerőse van meg ugye a családja is többnyire nudista helyekre jár el szóval ilyen nagyon furák. Ő engem is meghívott mivel a legjobb barátnője vagyok és mondta hogy ne vigyek magammal ruhát csak azt amibe megyek aztán úgy is leveszem, én nem vagyok nagyon szégyenlős de mivel lesznek ott számomra idegenek is, oké hogy lányok de mégsem akarom magam meztelenül mutatni. Nem vagyok szégyenlős típus meg be vállalós vagyok de ez kicsit sok lenne nekem hirtelen. Persze megbántani sem akarom őt, de ez mégis kicsit hirtelen jövő dologról szól.

Szerintetek mit csináljak, mit mondjak neki azzal hogy ez kicsit kellemetlen lenne nekem meg hát furcsa is de egyszerűen nem akarom megbántani sem. Ez nem kamu kérdés és normális válaszok érdekelnének csak.



2012. febr. 25. 12:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom!De én nem hiszem h leöltöznék!

Bocsi hogy tanácsot sem tudok adni de elég fura helyzet lehet!Kérdezd meg ugy nem e jó hogy bikiniben lennél takarja amit kell meztelen ugye nem lennél de végülis ruha sem lenne rajtad :)

2012. febr. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én elmegyek helyetted! 29/F :)
2012. febr. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Megmondom őszintén ez elég furcsa helyzet lehet. Bár én elmennék ilyen buliba ha kell meztelenül is, igaz csak akkor ha jól ismerném a társaságot, mert csakúgy azért nem.

Én is csak annyit tudok mondani mint az első hogy menjél bikiniben mert azzal eltakarod azt amit nem kéne látniuk és ugye annyira nem lógnál ki a sorból sem.

Szerintem még azt is megcsinálhatod hogy levetkőzöl teljesen és oda alulra pedig feltekersz egy vékony anyagot ilyen miniszoknyának és így annyira nem látszana semmit, a melledre szintén ugyanígy megcsinálhatod.

2012. febr. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez nagyon jó.

Én ffi vagyok de szivesen elménnék ilyen buliba. Nekem miért nincsenek ilyen jó fej nudista barátaim?

Régota keresek nudista baráti társaságot.

2012. febr. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mennyel de vetkőzzle teljesen,bugyi marad me szégyelös vagy,vagy akármi és kész.
2012. márc. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!