Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is elmenjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is elmenjek papnak? (jó kép + többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval az van hogy feladom, hiába mondják sokan, hogy jólnézek ki meg jófej srác vagyok, egyszerűen mindig olyan csajokat fogok ki akiknek van valakije és valamilyen érdek miatt nem dobják azt(itt nem arra gondolok h szeretik... pl.: egy ausztriai útra), vagy épp csak vígasztalásra vagyok jó... Lassan már ott vagyok, hogy papnak megyek vagy bU.zinak, annyira csalódott vagyok már!


[link]


2012. jan. 29. 10:08
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem inkább b*zinak menj, nem akarok egy ilyen rinyáló alakot hallgatni vasárnaponként, mint te.
2012. jan. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
ja hogy a forever alone-k mennek el papnak?
2012. jan. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
79%
jajj te kis tükörhobbit. nagyon cuki az a kép.
2012. jan. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
75%
Ahhoz, hogy pap légy sokkal több egy kell egy ilyen kósza elhatározásnál. Az egyik legnehezebb iskola és hivatás.
2012. jan. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
Kamu, de a fotó nagyon jó :-)
2012. jan. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:
hát csak így az elsőnek: hát ha neked ez rinyálós volt akk majd megnézem a fejed amikor egy srác/ egy csaj azért nem dobja a párját mert bízik abban hogy majd elviszi Ausztirába.. azt mellette még nem is szereti, csak egy anyagi szándék vezérli...
2012. jan. 29. 10:15
 7/43 anonim ***** válasza:
77%

blablabla



szerinte ne menj papnak. az egyház sz@r.

2012. jan. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 pqpqpq ***** válasza:

a mostani allapotodnal mar tenyleg csak az lehet rosszabb ha papnak vagy buz.inak mesz vagy mindketto egyszerre.

inkabb mennel gigolonak

2012. jan. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
66%

Ne add már fel ilyen könnyen!!! Tény hogy jól nézel ki,de csak akkor találsz magadnak normális csajt ,ha pl.nem ilyen izompólokba járkálsz akkor ilyen plàza cicák fognak belédszeretni akik csak baszni akarnak!!!

15/L

2012. jan. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
Nem Dávidnak hívnak, te kis b*zi?
2012. jan. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!