Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Forksban csak 3200-an laknak,...

Forksban csak 3200-an laknak, mégis van ott középiskola?

Figyelt kérdés

én egy faluban lakok, itt kb 6000en élnek. mégsincsen itt középiskola

és ez egy falu csak

forks pedig város a 3200as lakosságával


2009. jún. 6. 19:38
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Ez egy film.. istenem.. hány éves vagy? 12?
2009. jún. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%

egy könyvben minden lehetséges :)

a vámpíroktól nem ijedtél meg? Netán Edwardot várod, hogy betoppanjon valamelyik este?

Ne vegyél mindent komolyan!

2009. jún. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%
És képzeld, ott még a nap sem süt soha, mégis mindenkinek egészségesek a csontjai és szépek a növények.
2009. jún. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Nos ott tényleg van középiskola,utánanéztem.Az elöbbi bunkókkal meg ne is fogalakozz.Amerikába mások a szokások,megengedhetik hogy középiskolájuk legyen.
2009. jún. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

ne nézzetek hülyének.

utána néztem az internet. tényleg 3200an laknak, és tényleg van középiskola

szoval nem vagyok hülye.:)

2009. jún. 7. 18:07
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
harmadik hozzászóló vagy nem láttad a filmet vagy nem olvastad a könyvet vagy csak simán nem figyeltél oda ott is süt a nap csak kevesebbet..
2009. jún. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
De nem lehet leélni egy iskolás életet úgy, hogy ne érjen a nap mások előtt.
2009. jún. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Más a szokásuk, meg talán én úgy gondolom, hogy téli hónapokban lehet elzárt a külvilágtól, ezért érdemesebb volt oda is építeni egy iskolát.


Na meg, ha van rá igény. Elméletileg több kis 'tanya-gazdaság' veheti körül, ahol vannak tanulók, meg az iskolabusz járatuk akár 80-100 km-ről is elhozza a tanulót. Szóval ha jól van megrendezve az infrastruktúra erre a célra, akkor behozhatja távolabbról, vagy ha rossz, akkor éppen azért, mert elzárt, és hogy ne maradjon le-el./télen úgyis rossz az idő, és könnyebb így megoldani, hogy behozzák, bár ennyiből máshová is vihetnék, de csak itt forgattak filmet (: /

2009. jún. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Van középiskola sőt még reptér is :)
2012. júl. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!