Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Valaki segítene megfejteni,...

Valaki segítene megfejteni, hogyan működnek ezek ez a dolog? Kamu msn és email?

Figyelt kérdés

Egy ismerősömről van szó.Ha írok neki emailt,akkor szinte sosem email-ben válaszol vissza,hanem sms-ben.Természetesen az emailt elolvassa,de nem emilre válaszol vissza,hanem egy különálló sms-ben...számomra ez tök értelmetlen.Mi lehet ennek az oka?


A másik pedig :

Lehet-e msn-ben úgy megadni a nevemet,hogy ne mindenki lássa ugyanazt a nevet? Páldául a "Gézának" Aranka lennék, a " Piroskának " meg mondjuk Zoltán.Lehet ilyet, vagy csak egyetlen nevet lehet szerkeszteni,és azt fogja minden partnerem látni ?


Azért kérdezem,mert tegnap derült fény arra,hogy nem az eredeti vezetéknevét használja a velem való msn-ezés közben az ismerősöm,hanem egy kitalált vezetéknevet,mert nem szeretné kiadni magát. Ebből egyenesen következne,hogy akkor nyilván létrehozott egy kamu msn-t,ahol nem a közeli barátokkal beszélget,hanem másokkal,akárkikkel.Ez eddig oké is lenne. De elvileg nem így van,mert rákérdeztem,hogy ezt a kamu vezetékneves msn-t csak velem használja e vagy ezt használja mindenkivel?(barátaival,családjával,velem,stb).És azt válaszolta,hogy igen, ezt az egyet használja mindenkivel. Na de akkor az hogy a csudába lehet,hogy nekem mondjuk KISS vezetéknevet mutat, a többi 40 kontaktjának meg az eredeti nevét..mondjuk Horváth-ot...? szerintem ez kivitelezhetetlen...lehetséges,hogy sok mindent meglehet variálni msn-ben,amihez én nem nagyon értek,de szerintem kamuzik és kamu ez az msn is.Vagy nem?


Köszi,aki végigolvassa és segít ebben eligazodni,mert nekem ez már magas.:)

27/L


2012. febr. 27. 02:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Legegyszerűbb megoldás, hogy hazudott és nem ezt a profilját használja a valós ismerőseivel.

Amúgy sztem lehet több profilt egyszerre használni.

2012. febr. 27. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elsőre: ha neki így jó, és megengedheti magának, akkor miért zavar? :) Mindenkinek van hóbortja, neki ez.


MSNre: És nem a saját nevemen vagyok MSN-en, hanem SirButcher néven, sőt, az msn profilom is erre a névre van kitöltve, mégis ezt használom mindenkivel, családdal, barátokkal, ismerősökkel, és mégis mindenki tudja, hogy én vagyok :D Sőt, talán egy ember sincs az msn listámon, aki a natúr nevét használná ott. Még anyám sem :)

2012. febr. 27. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

egyrészt: én meg csak olyanokat ismerek,akik a saját nevükkel vannak fent,pedig van fent jópár barát,haver,családtag.dehát kinek mi.


másrészt : a Sirbutcher (ne hari ha nem jól írtam,nem látom válaszírás közben a felhasználóneved) az egy nicknév..nem pedig egy polgári név.De az övé az.Valóban mondjuk Ádámnak hívják,csak nem Kiss Ádám,hanem Herczeg Ádám. ebben az esetben tök értelmetlen,és elég gáz,hogy a családja meg esetleg Herczeg Ádámnak látja Kiss Ádám helyett..szóval a te nickneved és egy polgári név szerintem nem egy kategória...

még mindig nem jutottam előrébb,de azért köszönöm az eddigi meglátásokat!

akinek esetleg tisztább a dolog,és érti,azt még mindig szívesen venném,ha "kioktatna":)

Például az sms-ezős megoldás-ra sem jött még megfejtés.

2012. febr. 27. 14:32
 4/4 A kérdező kommentje:
> Sir Butcher.na mostmár látom
2012. febr. 27. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!