Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen nevet képzeltek el a...

Milyen nevet képzeltek el a lent leírt lányhoz?

Figyelt kérdés

Belső: Szinte mindig mosolyog, nevet, vicces lány. Kedves, aranyos, van, amikor nagyszájú, nem fél beszólni másoknak. Mindig kiáll a barátaiért és azokért, akik fontosak neki. Kívül erős, belül érzékeny. Szereti a természetet és az állatokat. Makacs is. Idegenekkel félénk. Külső: Aranybarna hajú, zöldes barna szemű. Közepes, magas termetű (magasság), alakja arányos, formás. Inkább sportosabb, mint csajos. Szereti a divatot.


Kíváncsi vagyok a TI véleményetekre! Egyszer már feltettem ezt a kérdést, de áttettem most ide. Köszönöm előre is!


2012. febr. 27. 13:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Dóra vagy Zsófi
2012. febr. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Fura, elolvastam.. mondom Dorka, Dóra... Erre látom az első válaszát... Hááááát! :-)

(Zsófival viszont nem értek egyet, egy Zsófinál nem a jótulajdonságok vannak többségben...)

2012. febr. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Laura
2012. febr. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Friderika
2012. febr. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Laura Hidraulika
2012. febr. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szilvia

Lívia

Adrienn

2012. febr. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Margaréta
2012. febr. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kata ugrott be elsőre.

Ha nem magyar akkor meg Cara vagy Kara.

2012. febr. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Tündéri a mosolya, tündöklik a társalgásban, tüntet a barátaiért és az elveiért, tündérszerű a természetszeretete és a megjelenése...


Szerintem ő Tünde lehet... :-)

2012. márc. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Liliána
2012. márc. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!